Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntik el az emberek, hogy valakik összeillenek? Titeket nem idegesít, amikor megkapjátok, hogy hogy összeillenétek xy-al?

Figyelt kérdés

Igazából ilyen mértékű visszajelzést még nem kaptam egy fiúval kapcsolatban sem, nem tudom miért gondolják ennyire nekem valónak.

Kissebb munkahelyen dolgozok, kb. 40 alkalmazottból 20-an már biztos elmondták, hogy összeillenénk.

A legdurvább, hogy egy bulin amin mindketten együtt voltunk, és voltak emberek akik előtte nem ismertek sem engem sem őt, már mondták, hogy összeillünk. És a szüleim is mondták már, hogy rendes srácnak tűnik, amikor látták párszor munka vége után, amikor hazavittek.

Igazából nem rossz pasi, de mivel nem kezdeményezett konkrétan, ezért nem foglalkozok vele annyira, gondolom annyira nem jövök be neki.

Rá meg nem fogok senkire sem mászni, nem vagyok őrülten szerelmes belé.



2018. jún. 3. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
tuti dugni fogtok
2018. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála, mégis mire vársz? Ha ilyen sokan azt mondják, akkor biztos nem véletlen.
2018. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy beszéltek egymással, mintha régóta ismernétek egymást, vagy látják hogy hasonló az ízlésetek. Habár gondolom te is láttál már olyan embereket akikre azt mondtad hogy összeillenek, de nem igazán tudnád elmondani, hogy miért. Amúgymeg beszélgess vele, hátha ti is felfedezitek hogy összeilletek!
2018. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom a saját kapcsolatukról való felfogásuk alapján döntik el.

Pl. Ha számukra összeilleni azt jelenti, hogy hasonlítanak egymásra a párjukkal, akkor az alapján. Bár úgy gondolom ezt nem kívülálló kéne eldöntse.

Lehet, hogy felfedeztek bennetek valamilyen hasonlóságot, és ezért gondolják..


Vannak kissé buta, naív elképzelések is errõl, pl. valaki kinézet alapján dönti el az ilyesmit.

Pl. Régen fiatalabb koromban mondtam ilyesmit az egyik barátnõmnek, hogy “összeillene xy-al”, pedig sok okom nem volt rá, csak annyi, hogy a barátnõm magas és “xy” is xD Meg valahogy kinézet alapján képzeltem be ezt, annak idején...de ma már baromságnak tartom.

2018. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. A testvérem elméletileg összeakart hozni az egyik ismerõsével, aki szerint “összeillunk”, mert jellemben hasonlítunk, mindketten kissé visszahúzodóak vagyunk. Én kínosnak éreztem a dolgot, nehogy már mások akarjanak választani helyettem és összehozni valakivel. Nem is volt kimondottan az esetem a fiú, ráadásul egy árva kukkot sem szóltunk egymáshoz, amikor egy légtérbe kerültünk, meg sem ismerkedtünk. Azóta megtaláltam a párom, akivel tényleg összeillünk... így senkinek sem kell azon aggodnia, hogy bárkivel is összekéne hozzonxD
2018. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tv-s sms küldős játékok alapján. Tudod, mikor beküldesz 2 nevet, és megjelenik a képernyőn, hogy hány %-ban illetek össze.
2018. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 visszahúzódó ember ritkán jön össze, általában egy visszahúzódó fél mellett a másik mindig extrovertált, mert zátonyra futna az ismerkedési fázisban a dolog.

Nagy kár, mert ha túllendülnének a kezdeti nehézségeken, az ilyen emberek egészítenék ki igazán csak egymást, hisz ismernék egymás lelkületét.

2018. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!