Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én miért nem tudok boldog lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy hogy van-e valakim vagy nincs, sosem érzem úgy, hogy boldog lennék. Még a szerelem sem tud azzá tenni.

Mindenem meg van pedig, de valahogy már 10 éves korom óta nem volt egy őszinte mosolyom... Az emberekkel elég nehezen teremtek kapcsolatot, mert szörnyen zárkózott vagyok, sokat akarok egyedül lenni, és a hülyéskedes sem az én világom... Így sokan furcsának vagy unalmasnak találnak.

A kapcsolataim is rosszul alakultak mindig, mert vagy rátapadtam a másikra, vagy tojtam rá, nem találom az egyensúlyt ebben sem.


Egyszerűen folyamatosan unatkozom, semmi sem tud lelkesíteni, nem igazán vannak nagy céljaim sem, és nyugtalan vagy fásult vagyok kb. mindig.


Létezik erre valami megoldás?


Nő vagyok.


2018. jún. 7. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Először magadban kell rendbetenni a dolgokat, nyitni a világ felé, célokat kitűznöd, megtanulni megélni és értékelni a dolgokat.

Valtoztass az életviteleden, próbálj ki új dolgokat. Ismerkedj, beszélgess emberekkel társkeresési szándék és "tét" nélkül nyiss feléjük.

Utána könyebben fog menni.

2018. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor fog erre megoldás létezni, ha kideríted a pontos okát. 10 éves korod körül történt valami veled? Gondolj vissza, hogy akkor milyen családi környezet vett körül, és te ezt milyen érzelmekkel élted meg. Mivel semmi mást nem írtál magadról, ezért tudok csak ennyit válaszolni.
2018. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia en ha osszeveszek a parommal, en is ezeket erzem h tobb napig semmi hangulatom, es nem vagyok teljesen boldog. En is nagyon egyedul erzem magamat, mert senki baratnom nincsen, senkivel nemtudom megbeszelni a problemaimat. Cha gondolod irj ha van idod es ha akarod irhatsz privatot is. Legyen szep napod udv.
2018. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mindened megvan, de céljaid és álmod, amiért boldogan kelsz és elégedetten fekszel, hogy tettél érte, nincs. Ezért nem tudsz boldog lenni.


Keress fel egy szakembert vagy nézz mélyen magadba. Azok az emberek szoktak ilyenek lenni, akik nagyon ritkán vagy soha nem gondolkodtak el az életükön és nem foglaltak állást/nem döntöttek semmiben, ami iránt elköteleződnének.


Tipikus csapongó huszonharmincasok.

2018. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

értelek..


akkor most beszélj az álmaidról!


mert az ilyen emberek legtöbbször jók abban, hogy mindent teljesen máshogy közelítenek meg

2018. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jún. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!