Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két hete szakítottunk. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete szakítottunk. Én szeretem, neki már más van. Beszélgetek én is fúkkal de olyan lassan haladnak a dolgok. Inkább maradjak egyedül ha egyiket sem érzem olyannak akivel boldog tudnék lenni? 19 L

Figyelt kérdés

Nem tudom ő már túl van rajtam teljesen vagy nem, az új csajjal már le is feküdtek, össze is jöttek. Ismerőseimtől hallottam ők is szakítás után tök hamar össze jöttek a következő párjukkal. Ilyen szempontból kétségbe vagyok esve, mi van ha nekem még egy év múlva se lesz kapcsolatom.

Szeretnék, talán a megszokás miatt, vagy azért mert az újnál akarom "rendbe hozni" amit tudom, hogy elrontottam a régivel (igen, miattam szakítottunk, nem tudom.

Akivel én hajlandó lennék összejönni az láthatóan én nem érdeklem annyira amennyire egy kapcsolathoz kéne, akit meg én érdeklek azt tök másnak tartom mint magamat és nem tudom elképzelni magunkat együtt.

Érdemes akkor velük tovább folytatni a kapcsolatot hátha? Vagy az élet ezzel is jelezni próbál nekem, hogy most egyedül kell lennem, és ha itt lesz az ideje akkor jönni is fog valaki akivel kölcsönösek a dolgok?

Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek a helyemben?



2018. febr. 21. 13:37
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
63%

Inkább maradj, igen. Van egy általános szabály, hogy amilyen hosszú volt a kapcsolat, annyit kell utána pihenni. Már legalábbis praktikus. Tapasztalataim szerint nem kifejezetten előnyös kapcsolatból kapcsolatba ugrálni.


28/F

2018. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

2 hete szakítottatok, te még az exed szereted. Akkor mi ez a logika hogy mert neki lett új kapcsolata akkor neked is legyen? Írod hogy mi van ha egy év múlva se lesz kapcsolatod. És akkor mi van? Majd akkor lesz ha elfelejted teljesen az exed és tiszta lappal tudsz indítani egy új kapcsolatban. Ez nem 2 hét alatt fog megtörténni ha még szerelmes vagy. Plusz az új párod se kéne becsapni ha mást szeretsz.

Semmi értelme beleugrani egy új kapcsolatba. Nem tudom hova rohansz vagy kapcsolatfüggő vagy-e..

Ezzel nem az élet üzen csak egy kis józan ész kéne..

2018. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
1-es: 33 éves férfi vagyok, 11 éves kapcsolatban szakitottunk decemmberben. Akkor 2029-ben már probálkozhatok? Jó tudni.
2018. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
24%

Nem írtam oda, hogy kötelezően, vagy szabadon választhatóan, valóban. Remélem a lényeget is sikerült meglátni a mondanivalómban.


Köszönöm.

2018. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Ne akard megúszni a gyászt.
2018. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Béla. A Király. ***** válasza:
75%
Általános, pszichológusok által elfogadott ajánlás, hogy ahány évig tartott a kapcsolat, minimum annyi hónap egyeddüllét ajánlott. Amíg megszokod a hiányát és újra tudsz kezdeni mással. Az #1-es válaszoló kicsit elnézte. Előfordul.
2018. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
imádom, ahogy reflexszerűen átálltam már arra, hogy végiglepontozok mindenkit. Jó móka. Ir egy baromságot az egyes, felpontozzák. Rávilágitok hogy baromság, lepontozzák. de én igy szeretem a gykt.
2018. febr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maradj egyedül! Az a legjobb, amit most tehetsz. Ez nem verseny, hogy kinek mikor lesz új párja.
2018. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezeket az embereket, akik szakítás után egyből mással kezdenek el ismerkedni, netán még össze is jönnek másokkal. Az ilyen embereket szánalmasnak tartom:)
2018. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 WheneverYouWant ***** válasza:

Az élet nem próbál neked semmit jelezni.

19 vagy... nem vagy semmivel sem elkésve még 5 év mulva sem... Ha annyira kell egy pasi akkor meg fogod találni a magadhoz valót rövid időn belül. Nem kell olyan kapcsolatokba belemenni aminek már most sem látod jövőjét. Csók

28F

2018. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!