Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esély két 2 év alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély két 2 év alatti gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés
Sajnos a gyerekeim érdekében el kellett küldenem a férjemet és beadni a válópert, de nagyon rossz egyedül. Nincs kire támaszkodni, nincs kit leküldeni a közértbe ha hirtelen kell valami, nincs akivel leülök megnézni egy filmet, nincs aki 5 percre tud figyelni a gyerekre hogy be tudjam rakni a mosást. Nem volt jó vele, de őszintén szólva nélküle sem, mert nagyon egyedül vagyok. Van esély két kisgyerek mellett ismerkedni?
2018. jún. 7. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Te egy kifutófiút keresel, nem társat. Ne vedd személyeskedésnek, hiszen nem ismerlek, de nekem nem kellenél. Nem a 2 gyerek miatt, hanem többre vágyom egy nőtől, mint hogy le legyek küldve időnként a közértbe.
2018. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
cseléd senki se akar lenni
2018. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,hogy sok jelentkezőt találhatsz,és számodra talán hihetetlen,de sokan fogják azt mondani,hogy imádják a gyerekeidet veled együtt.

De!!!

A nagy lelkesedésük és látszat szerelmük hamar el fog múlni,ha már párszor megfektettek!

Biztos lehet normális balekot is találni,de nagyon nehéz ,mert valljuk be,hogy két gyerek nevelése óriási megterhelés fizikailag,anyagilag,és sok embernek még akkor is feladja a leckét,ha a sajátja,nem pedig idegen apától van.

2018. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
2 es 4 evesekkel talaltam, de nem bejaronot kerestem hanem tarsat. Gondold ujra miert szeretnel vkit. Eleve nagy teher nekik az amit #13 leirt,nem csicskaztatni kellene hanem megbecsulni.
2018. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem az indoklást, ezek olyan apró cseprő problémák. 4 év házasság alatt egyszer kértem meg a férjemet, hogy ugorjon el a boltba, mert nincs valami alapanyag a főzéshez. És akkor sem volt létszükséglet. Máskor is előfordult, hogy későn vettem észre, hogy nincs ez vagy az, de mindig meg lehetett oldani másnapig, azonnali boltba menés nélkül. Ha nálatok ez gyakoribb jelenség, akkor a szervezéssel lehet probléma. Vezess bevásárlólistát.


Az én kétévesem imádja velem berakni a mosást. Egyesével adom neki a ruhákat, ő dobja bele a mosógépbe. A végén eligazítom, ha kell, aztán ha beállítottam, ő nyomhatja meg az indítógombot. Nagyon élvezi.

De ha kisebb a gyerek, beteszed addig a járókába. Vagy bepakolsz a mosógépbe míg alszik, és - ha nem akarod zúgatni míg alszik a kicsi - elindítod, miután felébredt.


Ha esetleg találsz valakit, még több dolgot kell majd összeszervezned, hiszen a randizásra és kettőtökre is kell majd időt szakítanod. Az ismerkedési időszakban még annyi időd sem lesz a háztartásra mint most. Ha most is gondot okoz, mi lesz veled akkor? Szerintem hanyagold ezt egy kicsit, előbb a jelenlegi szerepedbe rázódj bele. Ha még ilyen kicsik a gyerekek, nem olyan régen lehetsz egyedül. Hidd el, menni fog az! Ha magadra vagy utalva, felnősz a feladathoz. Ilyesmi miatt ne ugorj rögtön másik (esetleg szintén rossz) kapcsolatba. Aztán megint nem tudsz majd kilépni belőle, mert "jaj mi lesz velem egyedül".

2018. jún. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
neked bejarono es/vagy tarsalkodono kell, azok vallalnak ilyesmit.
2018. jún. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kemény:D Nem is azt mondod hogy hiányzik a szerelem, hanem hiányzik valaki aki figyel a gyerekre, lemegy a közértbe stb.

Az ilyen szolgáltatásokra van bébiszitter, vagy házvezető és általában az emberek nem ezekre a szerepekre keresik a párt.

Ez alapból elég undorító, de hogy őszinte legyen 30-35 éves pasiktól kezdve lehet esélyed nézelődni. Azalatt ez az esély konvergál a 0-hoz, és ezek a pasik is gyerekesek lesznek többségében.

2018. jún. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Így ismerkedni se lesz esélyed, mert azért egy átlagos randi pici tovább tart, mint egy mosást berakni. Vagy viszed őket magaddal? Gondold végig, hogy a gyakorlatban hogy tudsz megvalósítani egy délutáni programot a gyerekek nélkül!

Azt pedig tapasztalatból írom, hogy gyerekkel akkor tudsz párt találni, ha mindent flottul kézben tartasz, irányitod a dolgokat, helyt állsz egyedül. Akkor lesz olyan férfi, akinek tetszik, hogy van vidám, kiegyensúlyozott, müködő kis család, akikhez szívesen csatlakozik.

Amíg szét vagy csúszva, és vársz egy megmentőre, addig csak elriasztasz mindenki. Azt leginkább, akinek szintén van gyereke, mert ő se véletlenül vált el...

Szerintem MOST ne a párkeresés legyen az elsődleges. Úgyis jön, akinek jönnie kell. Egyelőre szedd össze magad, tedd rendbe magad körül a dolgokat, szervezz be segítséget a gyerekek körül (rokonok, barátok, hasonló korú gyereket nevelő anyukák, akikkel kölcsönösen tudtok egymáséra figyelni egy-egy délután.) És akkor kezdj ismerkedni, ha nem okoz már problémát, hogy egy randit leszervez másnapra. Mert amíg összedől a világ egy mosás beindítása közben, addig a gyerekeknek van rád szüksége, minden percben. Nem fér bele egy (idegen) férfi az életetekbe.

2018. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont más farok 2 kisgyerekének akartam szarokat venni a boltban.
2018. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!