Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya emberek hogy jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya emberek hogy jönnek össze egymással?

Figyelt kérdés
Csúnya nő vagyok, és érdekelne, hogy ha a "külső vonzalom" tényező kiesik, hogyan és mi alapján lehet ismerkedni? Főleg úgy, hogy a környezetemben, ismerősi körömben nincs potenciális jelölt.
2018. jún. 7. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Mit értesz az alatt, hogy csúnya nő vagy? Lehet valakinek így tetszenél! Jelöltnek szintén általad csúnyának vélt pasikra gondolsz? Gondoltál már arra, hogy egy olyan pasi felé közeledsz, akiről azt hiszed, hogy szóba se állna veled?
2018. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyire vagy csúnya egy 10es skálán és miért?
2018. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Általában meghasonlott lelkek kényszeres egymásra találása útján. Az alacsony/ronda pasi kétségbeesetten közeledik mindenféle alja nőhöz és amikor végre talál olyat, aki nem küldi el egyből a fenébe, kialakul iránta egy hipnotikus jellegű, józan érzelmeket és ízlést elfojtó, egyfajta mazochista jellegű vonzalom. Hasonló gondolat mentén ezt viszonozza a ronda csaj és ki is alakult egy érdekkapcsolat. Egyikőjük sem vonzódik a másik iránt, de a reménytelenség arra sarkallja őket, hogy próbálják meg pozitívan felfogni a helyzetet. Sajnos sok embernek az önbecsülése és az igénye a béka segge alá zuhan az általános reményvesztettség miatti beletörődés következtében.
2018. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
A csűnyaság/szépség relatív: nem mindinkinek jelent azt, amit jelent bármelyik oldal is. Biztos van olyan tulajdonságod, ami érdekes lehet, pl.: a humorod, a gondolkodásmódod, a cselekedeteid, stb., szóval bármi más, ami talán kompenzálja a többi dolgot.
2018. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mi a csúnya benned?
2018. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem csak az csúnya, aki ápolatlan, nem ad magára. Tehát ez nem egészen születési adottság. Nincs olyan külsõségi hiba, amit ne lehetne rendbe hozni. Gáz, ha valaki úgy rinyál ezen, hogy közben nem változtat fõleg olyan tulajdonságain, amit könnyebb átalakítani.


A csúnya emberek megszépülnek, lehet, hogy nem lesz belõlük egy top 1 szupermodell, de attól még adnak magukra, így vonzóbbak lehetnek.

2018. jún. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt gondoltam, mint az utolsó, aztán egy fehérneműboltban megláttam èletem első ápoltan csúnya nőjét..


Szőrös nagy anyajegy volt az arcán, dundi volt, de nem nagyon, mégsem voltak arcélei, a feje pont olyan kerek volt, mint valami tojás, szőrösebb típus volt, tokás, valahogy az orra szeme szája nagyon nem volt harmóniában, nem is tudom pontosan leírni. Biztosan egészséges volt, de valahogy torznak hatott az arca, ezektől a szőrös foltoktól pedig furcsa volt.

2018. jún. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
A csúnya nők úgy, hogy a személyiségük vonzóbb, mint a külsejük. Nekünk férfiaknak az a fontosabb. A csúnya férfiak pedig úgy, hogy gazdagok.
2018. jún. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 az nem a biztonsági őr volt?
2018. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, tezenises eladó csaj, kasszázott, 25körüli lehet..


Úgy ledöbbentem, hogy szóhoz sem tudtam jutni

2018. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!