Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért ítélkeznek amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ítélkeznek amiatt, hogy a szép, csinos lányok, és a jóképű, izmos, menő pasik egymással vannak, nem pedig egy átlagos, vagy éppen csúnya valakivel?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék én nem vagyok izmos, menő jóképű pasi, ennek megfelelően nem szoktam szép csajoknál kezdeményezni, mert ismerem az ízlésüket. Ami nem én vagyok.

Régen én is pattogtam ezen, de én ma már belátom, hogy ez egy teljesen természetes dolog.

A "saját színvonalamhoz" illő lányok meg nem mozgatnak meg, így kizárásos alapon inkább egyedül maradok. Nem fogok olyasvalakivel sem összejönni, aki nem tetszik, de már igyekszem az elérhetetlen után sem áhítozni, mint egy naiv hülye gyerek. 27/F


2015. dec. 20. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
értelmetlen kérdés......
2015. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugyan miért?


Nem egy kérdésben olvastam ilyesmit, érdekel, hogy mi van mögötte.

2015. dec. 20. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Mert állandóan vizet prédikálnak, közben meg literszámra isszák a bort. Gondolom nem esett le a párhuzam, szóval leírom a kedvedért mi a helyzet.

Az jön állandóan az arcukból, hogy "nekem nem számít a külső, legyen jó humorú, kedves blablabla", közben meg elég egy kigyúrt parasztnak pár kockát megvillantania és máris terpesztenek. Ha legalább bevallanák, hogy "felszínesek vagyunk, nekünk a külső és a státusz a legfontosabb", akkor legalább az álszent jelző lekerülne a nevük mellől, de még véletlenül se ismernék be, hogy annyi mélységük sincs, mint egy útszéli pocsolyának, helyette inkább nyomatják a "nekem aztán nem számít a külső" dumát. A saját színvonalról meg annyit, hogy egy nő az esetek nagy százalékában erősen túlértékeli magát, szóval az az ominózus saját színvonal valahogy mindig nála szebb és/vagy gazdagabb férfit jelent.

Andrej a rosztovi mészáros legalább volt annyira őszinte, hogy bevallotta mennyire élvezte a gyilkolást és az elfogása után egyszer sem tagadta, hogy egy állat lenne, aki imád ölni. Azt hiszem az elárul valamit, hogy az egyenes beszédet tekintve egy sorozatgyilkos előrébb áll, mint több millió nő. Az ebédemet rá, hogy mindjárt megjelenik egy halom nő és őket védő mangina, aki majd jól megmagyarázza, hogy én csak egy utálkozó görcs vagyok, aki nem tud semmit. Hajrá...

Ne kíméljetek, pontozzatok le fénysebességgel, sőt azt javaslom, hogy regisztráljatok még egyszer és arról a profilról is nyomjatok egy pirosat, úgy a biztos.

2015. dec. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Mert irigyek. Ezek az emberek megtehetik, hogy válogassanak. Sokan próbálkoznak náluk, sok értékes, kedves, okos ember (nem csak a bunkó tahók).. Közülük miért ne választhatnák azt, akihez igazán vonzódnak?! És ha még nem igazán ismered a másikat, csak annyit látsz belőle, hogy kedves, intelligens, lenyűgöző, akkor a vonzalom leginkább a külsőből fakad. Aztán később majd kiderül, hogy valóban összeillenek-e, de ha jó emberismerő az illető, akkor nem nagyon tud melléfogni.


Engem szépnek, csinosnak tartanak. Voltak próbálkozók, 2 embernek adtam lehetőséget eddig. (már ha nem csak szexet akartam) Az első 3 évig tartott és egyszerűen csak elmúltak az érzelmek, a másik még most is tart, immár 5 éve. Jó emberismerőnek tartom magam, nem érzem úgy, hogy mellényúltam volna. Adhattam volna esélyt másoknak is, de minek?! Amellett döntöttem, akit igazán vonzónak véltem külsőleg és nem mellesleg úgy gondoltam, hogy összeillenénk.


Aki ezt nem képes elfogadni és egyből felszínesnek tartja a másikat, csak mert az nem ad esélyt valakinek, akihez nem vonzódik, az szimplán irigy.

2015. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Azért ítélkeznek sokan, mert a lányok NEM képesek az őszinteségre, hanem kamuznak összevissza, hogy nekik kedves, rendes pasi kell, közbe meg egy bunkóval jönnek össze állandóan, a kedves pasikat meg elhajtják, mint egy leprást.
2015. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire azért nem kellene általánosítgatni.
2015. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem ítélkezem.

Örömmel látom,ha két összeillő,szép ember együtt van.

2015. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!