Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg egy szenét vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy szenét vagyok, mert nem mentem el a randira, mert rájöttem, hogy ő bolt az, aki gimisként csúfolt és megkeserítette az életem?

Figyelt kérdés

Kirakott Facebookra és ócsárolt,eg felültette egy csaj, miatt utazott egy órát.

Tudtam, hogy ismerős volt valahonnan. Majd beugrott, hogy egy gimiben, sőt egy koleszban is voltunk.

Nem voltam csúnya, meg jobb alakom is volt.

Viszont az egy életre megmaradt bennem, mikor este 8-kor lófarokkal és melegítőben állok a gépterem előtt házit csinálni és beszól egy haverjával, hogy "decsúnya vagy, mint egy lelenc" majd odanézek és "igen, te ott". Meg további ilyenek, mert csinos voltam, de csesztem estélyiben menni ebédelni, mert hátha fiúk is lâtnak... 15 évrs voltam, jótanuló kislány.


Ezek után tudod ki akar vele találkozni, érdekes 5 év múlva ő fut utánam. Pedig akkor jobb csaj voltam.

Arra se tartottam igényt, hogy értesítsem.



2018. jún. 9. 01:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem mindenki követ el hülyeséget tinikorban. Nem lehetne elelejteni és megbocsátani neki, ha komolyan érdeklődik utánad? Ne legyél már mufurc! :D
2018. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
61%
Igen, meg gyerekes. Az még oké, hogy emiatt lemondod, de az nem, hogy nem értesítetted. Utóbbival csak magadat minősíted. Értem én, hogy szar ember volt, de nem kell lesüllyedni a szintjére.
2018. jún. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nem vagyok, mufurc...

És NEM, az ilyet nem.

Pedig volt, hogy nem köptem be, mikor feljött első órában az emeletünkre kaját lopni.


Engem nem érdekel, ha megkomolyodott.

2018. jún. 9. 01:15
 4/41 anonim ***** válasza:
17%

Ez aztán tényleg elképesztő szidalmazas. Pont olyan, hogy egy életre nyomott hagyjon az emberben... Ha ennyi után kiakadsz akkor férfiként már rég felkötötted volna magad úgy érzem.

Amúgy ő akkor volt gyerekes és infantilis, te meg most. És az sem biztos, hogy nem tetszettel neki mert a fiúk gyakran azt a lányt piszkálják aki tetszik nekik. De nyugtasson a tudat, hogy 20 évesen vagy kb. azon a szinten amin ő volt 15 évesen.

2018. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

"Engem nem érdekel, ha megkomolyodott."


Oké, nem kell randizni vele, de azért illett volna lemondani.

2018. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Esküszöm napokig beszéltem vele, de nem tudtam, h ő az.

Majd félúton az étteremhez találtam meg Facebookon,akkor beugrott minden.


Nem volt gyomrom még 200 métert menni.

2018. jún. 9. 01:22
 7/41 anonim ***** válasza:
24%

Ez kamu.

Én 31 vagyok, de mai napig emlékszem annak a lánynak a nevére akit 21(!) évvel ezelőtt piszkaltam általános suli alsó tagozatában...

2018. jún. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Ő nem tudta a nevemet.
2018. jún. 9. 01:28
 9/41 A kérdező kommentje:
Amúgy meg Tinderen egy keresztbév, egy kor, meg pár kép van.
2018. jún. 9. 01:33
 10/41 anonim ***** válasza:
8%
Ő fut utánad? Ne haragudj, de TE bólintottál igent a randira! :D Gondolkodj el azon, hogy egy ilyen srácnak mondtál igent...
2018. jún. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!