Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy csak némi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy csak némi kedvesség volt?

Figyelt kérdés

Eladó ként dolgozom!!

Volt egy srác aki be jött és nagyon meg tetszett végig mosolygót rám és kedves volt velem !!

Meg 3szor jött vissza a boltba csak sajnos sokan voltak én meg egyedül voltam a boltba !!

Szerintetek tetszem neki vagy csak ö ilyen kedves??


L:23



2017. okt. 23. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ez a jelenség általában pont fordítva szokott lezajlani: a csinos eladólány kedvesen mosolyog a vásárló férfira, a pasi pedig elbizonytalanodik: ez vajon neki szól vagy a hölgy csak a munkaköri leírását teljesíti?
2017. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Közelben lakik, így abba a boltba jár.
2017. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi alapján semmi nem utal arra, hogy tetszenél neki, simán normális az illető.
2017. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Tetszel neki. Szóban kommunikáljatok, mert ha meglátja a helyesírásod, már nem fogsz neki tetszeni.
2017. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
4-es nek i gaz a v an
2017. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Mosolyogj te is, addig sem beszélsz úgy, ahogy írsz. :)
2017. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy nagyon kedves volt egy srác. :) Tetszettem is neki, de stílusa is alapból ilyen volt. Kiderült, hogy van barátnője...
2017. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedvességgel kezdődik ......

És a vége hogy egymás mellett kötöttok ki...

2017. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!