Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit gondoltok a tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok a tinder ről? Melyik szerintetek a legjobb társkereső?

Figyelt kérdés
2018. jún. 9. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Több sráccal ismerkedtem face-n. Mint tinderen.


Bár ott megismertem egy nagyon csodálatos srácot, csak sajnos pár hét járás után kibökte, hogy az exébe szerelmes.

Szóval ja. Facen csak kattosokkal vopt dolgom😅

2018. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy komoly kapcsolatot kereső embernek csak időpazarlás, mert 90% csak kúrni akar és ezért képesek randira is elhívni, hátha ott jobban meg tudnak győzni...:D Aki belefut abba az ép 10%-ba, annak biztos megéri.
2018. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, en kb. 30 emberrel beszelgettem ott honapok alatt, nehanyukkal hetekig is, vagy napokig, van amelyikbol lett talalka is, de ebbol osszesen 2 pasi volt, aki konkretan felhozta temaba a szexet, a tobbiekkel tok normalisan elbeszelgettem.

20+L

2018. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!