Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kategóriámon felül választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kategóriámon felül választok csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
Úgy értem létezik ilyen, hogy valakinek azért nem kellek párkapcsolatra, mert külsőleg nem vagyok elég jó nő, de azért szexkapcsolatba belemenne.
2018. jún. 9. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, akkor csak szexre kellesz neki, ilyen egyszerű. Kijelenti, hogy nem vagy jó nő számára, de szexre azért még jó vagy neki.
2018. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Úgy látom rajöttél a nagy igazságra.
2018. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Létezik ilyen, bár én nem értem benne a logikát. Lehet azért mert soha nem vágytam kósza szexre.. (Értsd: Aki nem tetszik annyira és nem is szimpatikus számomra a személyisége, hogy kapcsolatot tudjak vele elképzelni azzal nem akarok szexet sem. )
2018. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha van pénzed vagy a szüleidnek, lakásod, jó állásod vagy egyéb előnyöd akkor ragaszkodni fognak, a férfiak közül is sokan számítóak.
2018. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
A 4-es válaszolónál a pont. Ez teljesen így van. A szerelem, ragaszkodás egyáltalán nem a szép pofi függvénye. Lehet, egy jó nőt csak megfektet, mert tudja, hogy annak nincs pénze, a csúnyábbat meg elveszi a lakása miatt. Aztán persze csalja mindenkivel.
2018. jún. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van egy olyan szint, ahol komoly kapcsolatra nem vállalnának fel, de egy szexre viszont jó az illető, vagy valami rugalmasabb szexkapcsolat jellegű dologra.

A kategóriával nyilván úgy függ össze, hogy a vonzó férfiak sok nő közül választhatnak, így nem fognak párkapcsolatban leragadni egy mellett.

2018. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A társkeresés egyik alapszabálya, hogy ha egy nő a szintje feletti férfit akar, akkor automatikusan szextárgyá minősíti magát. Tartós kapcsolatot a saját szintjén lévő férfiaktól várhat.


Minden nőnél, aki olyan vagy olyan formában arra panaszkodik, hogy csak szexre kell, pontosan lehet tudni, hogy azért van, mert túl jó pasit akar fogni.

2018. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akarom mondani: ...ilyen vagy olyan formában...
2018. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!