Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem trollok és GoldDiggerek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem trollok és GoldDiggerek! Normális nők! Ti eltudnátok képzelni a jövőtöket, családotokat egy olyan férfival, akinek nagyon gyermeki lelke van? Ezen felül tájékozott, következetes és férfias megjelenésü. Hűséges.28f

Figyelt kérdés
Tehát. Miben is gyerekes? Imádja a meséket, a rajzfilmeket, a játékokat, a plüssöket, a színetzőket és ehhez hasonló eléggé gyermeki dolgokat. De családcentrikus, szeretne gyerekeket, szereti a kicsiket, gondoskodó típus, mindent a családjáért fajta ember vagyok. Sajnos csak most kerülök olyan élethelyzetbe hogy elkezdhessem megtalálni a párom. Sok lelki és anyagi bajom volt, de most ott vagyok hogy van egy nagy zuglói lakásom, ki van adva, van munkám és van egy házam is, Pestmegyében jó helyen. Eddig sajnos nem jött össze az életem nagyon. De most szeretnék elindulni mert kifutok az időből. Most nem fárasztok senkit mik voltak, annyi elég hogy félig egészségügyi félig lelki eredetü, dokat fogytam és emiatt voltak gondjaim de már megoldódott minden. :)
2017. aug. 20. 17:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Én, nem tudnám magam veled elképzelni.


De sok sikert a párkereséshez!

2017. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Elmondod azt is, hogy miért nem? Csak kíváncsi vagyok erre a részre. :D
2017. aug. 20. 18:00
 3/31 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudnám elképzelni veled az életet.

Oka az, hogy nem tudnék miröl beszélniveled, semmi közös érdeklödésünk sem lenne.


De vannak olyan nök, akik hozzád hasonló lelkivilágúak, velük van esélyed.

2017. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem valószínű. Nekem egy határozott, erős (nem csak fizikailag) komoly férfira van szükségem, nem pedig egy kisfiúra. Hogy akar az ilyen gyereket, mikor belül ő maga is egy gyerek? Egy gyereknek apára van szüksége, akire felnézhet, és követendő példa lehet neki és aki a biztonságot jelenti számára, te pedig max a játszótársa tudnál lenni. Attól még hogy férfias a megjelenésed, nem biztos, hogy a gondolkodásod is egy felnőtt férfihoz méltó.

21L



Off: A színezőt nem feltétlenül sorolnám a gyermeki dolgok közé, vannak felnőtt színezők (ami nem egy rossz találmány szvsz), aminek picit más a funkciója, mint egy gyerekeknek kitalált színezőnek.

2017. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

#2


Mert nem jönnénk ki egymással, nem lenne semmi közös bennünk! :)


Én, nem szeretem sem a rajzfilmeket, sem a meséket, sem a plüssöket. Nincs türelmem hozzájuk. Persze, ha lesz gyerekem az más dolog, de a párommal, nem rajzfilmet szeretnék nézni.


Nem tudnánk együtt sem filmet nézni, sem egyebet csinálni. Nagyon érzékeny lelkületű ember lehetsz, amit én, nehezen viselek.


Nőkkel is pontosan ezért nem jövök ki jól.


Dióhéjban ennyi.

2017. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

"Nem valószínű. Nekem egy határozott, erős (nem csak fizikailag) komoly férfira van szükségem, nem pedig egy kisfiúra. Hogy akar az ilyen gyereket, mikor belül ő maga is egy gyerek? Egy gyereknek apára van szüksége, akire felnézhet, és követendő példa lehet neki és aki a biztonságot jelenti számára, te pedig max a játszótársa tudnál lenni. Attól még hogy férfias a megjelenésed, nem biztos, hogy a gondolkodásod is egy felnőtt férfihoz méltó.

21L "


Jó ég :D Na kezdjük ott, hogy én bárkit megtudok védeni. Tudok önvédelmet, van önvédelmi eszközöm is, mellesleg a legtöbb "macsónál", paprika jancsinál erősebb vagyok kb :D 100kg/180 cm edzésben :D És mi van ha a játszótársa is lennék a gyereknek amellett hogy az életre és gondolkodásra is nevelem közben? Az miért baj? Arra nem lehet felnézni? Csak a magát megjátszó arcos se**fejre?


Vagy te mire gondoltál amikor azt írtad hogy apára van szüksége a gyereknek és olyanra akire felnézhet? Számodra mit jelent az olyan apa akire fel lehet nézni? Mert ezt nagyon szívesen meghallgatnám.

2017. aug. 20. 18:12
 7/31 A kérdező kommentje:
Értem kedves 72%-os, köszönöm hogy megosztottad velem. Már attól féltem te is ilyenekkel jösz, hogy emiatt lennék szar apa :D
2017. aug. 20. 18:14
 8/31 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén, hogy én sem. Azért amit előttem felsoroltak. Hozzáteszem ez még 21-22 évesen aranyos tud lenni, de már idősebb korban már nem igazán. Max ha gépen játszanál az nem zavarna, de ez a plüssös dolog nagyon gyerekes sőt homis.
2017. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

#7


Szerintem, ettől, csak jobb apa leszel, de a stílusodnak megfelelő párt kell találj.


Sok ilyen lány/nő van szerintem, aki olyan, mint te.


Szerintem nem lesz gondod a párkereséssel ;)

2017. aug. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
"sőt homis." igen a plüsseimmel dugok, de csak a hímnemü egyedekkel :D
2017. aug. 20. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!