Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik nem szeretik, ha buliban pasik odamennek hozzájuk minek járnak bulizni?

Figyelt kérdés
Inni, zenét hallgatni, táncolni a barátnőkkel otthon is lehet. Persze mutogatni magad a tömegnek, na azt már nem lehet.
2018. jún. 9. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem JÁROK bulizni, de amikor legutóbb ilyen helyen voltam, akkor az akkori kollégákkal csináltunk egy görbe estét egy húzós időszak után kikapcsolódási céllal. Szerencsére nem próbálkozott be senki. Nem tudhatod, hogy akit te éppen bulizni látsz, az rendszeresen jár vagy csak eseti alkalommal van ott.
2018. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%

Szeretik azok, de inkább csak akkor, ha a buli magas, sportoló, modell arcú bárója hívja meg őket egy italra és ajánlja fel, hogy hazaviszi a méregdrága (német) autójában a belvárosi, emeleti lakásába tovább iszogatni.

Mert egy nő se nézzen már olyan hülyének, hogy azt állítsa, táncikálni majd pont egy mélyen dekoltált, feszülős miniruhában meg 15 centis magassarkúban a legkényelmesebb.

2018. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

azért járnak bulizni hogy szórakozzanak.

egyáltalán nem olyan a házibuli mint egy szórakozóhely.

nem beszélve arról, hogyha hangosan hallgatsz zenét otthon, akkor simán rád hívhatják a zsarukat is pl...

2018. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
szeretik csak nem mindegy ki és hogyan megy oda
2018. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

akik olyan ruhában mennek oda, azok pasizni is akarnak, legfeljebb nem veled.

vannak visszafogottabb lányok is

2018. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
24%
Belvárosi partikon én még nem láttam leroggyant Fiat Ritmóval távozni srácot bombanővel. :D Vond le a konzekvenciát.
2018. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

#2

Te miért nem a 120 kg-os, kötött pulóveres, farmernadrágos, rövid hajú lányhoz mész oda ismerkedni? Kissé nevetséges már, hogy panaszkodtok, hogy a nők válogatnak külső terén, de ti férfiak ugyanezt teszitek, csak nektek ugye lehet, a nők meg mit képzelnek magukról, hogy nem állnak le az első szembejövő akárkivel.

2018. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7%

Szeretik azok. Rendszeresen meghívom némelyiket egy-egy italra, aztán felajánlom, hogy hazaviszem. Van viszont, hogy még nem akarja, hogy véget érjen az este. Ez esetben felinvitálom a belvárosi emeleti lakásomba, inni még egy pohárral ;)

Szóval ne általánosíts.

2018. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Hetes. El vagy tévedve de nagyon. Beszéltem jópár csúnyácskább lánnyal. Olyan elvárásaik voltak, hogy rendesen elszégyeltem magam . :O
2018. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
heteskének teljesen igaza van, fogadjátok el
2018. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!