Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nem szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nem szeretik az otthon olvasó, sorozatot néző lányokat? Ez unalmasabb, mint egy társaságot nagyon kedvelő, szórakozó helyekre járó lány?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Olyan nincs, hogy "a férfiak". Van, akinek unalmas, másnak meg tetszik mert ő is ilyen.
2018. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért választok hobbit, hogy a pasiknak bejöjjek. Egyszerüen csak engem ez szórakoztat. Inkább olvasok könyvet mint nézek sorozatot/filmet. Az tény hogy az olvasás egy magányos hobbi. De talaltam anno férfit aki elfogadta ezt és szerette bennem.
2018. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem unjátok még ezt az önsimogató "énrendesembervagyok" kérdéseket?
2018. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Én imádnám.
2018. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Azért ki lehet vele mozdulni, túrázni, akár valamit sportolni, nem bulizós programokra elmenni? Ha igen, akkor szeretem az ilyen lányokat.


28F

2018. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Én otthonülős sorozatnézős vagyok nem is hiányzik semmi emberi kapcsolat, max elmegyek melózni és szevasz :) 30/F
2018. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Én otthon üllő sorozatnéző lány vagyok és jobban érdekel a Fifa18 Ps4-en mint egy házibuli, ez van :D Bár a fiúknak biztos jobban bejönnek a kifestett kiöltözött bulizós lányok. 27N
2018. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van olyan, aki ezt elfogadja és én azt mondom, hogy még csak az sem kell hozzá, hogy ő is egy az egyben ilyen beállítottságú legyen. Nyilván az már nem működik, ha teljes mértékben eltérő a gondolkodásotok, életviteletek stb. és semmiben sem egyeztek, de ha van egyfajta kapocs és mindketten találtok valami értékeset a másikban, tudtok beszélgetni stb., stb., akkor az már szerintem rendben van és nem kell minden apróságnak stimmelnie. Például mi sem vagyunk egyformák a párommal, mindkettőnknek van saját hobbija, érdeklődési köre, de ennek csak egy része közös. Például, mindketten szeretünk olvasni és filmeket/sorozatokat nézni, kirándulni, de amíg ő pl. szereti a zenét, szeret koncertekre járni és esetenként bulizni, addig én inkább szívesebben kreatívkodok vagy járok nyelvi klubbokba. Én úgy gondolom, hogy egyébként ez egy elég jó felállás, mert tudunk közös programokat szervezni, tudunk együtt kikapcsolódni, szórakozni stb. és minőségi időt töltünk együtt, ugyanakkor elég teret engedünk a másiknak, nem vagyunk együtt 0-24, hanem külön-külön is jól tudjuk érezni magunkat egyedül vagy éppen barátokkal.
2018. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Olvasós lányok nekem bejönnek, a sorozat mániások viszont egyáltalán nem...
2018. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem nem szeretik, csak nem találkoznak velük. Mert ugye hol és hogyan.
2018. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!