Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak szívatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szívatott a leépítés során vagy tényleg létezhet olyan hogy egy csinos vékony nőnek a kimondott hájpacnik az esetei?

Figyelt kérdés
Én egy sportos izmos szálkás pasi vagyok. Egy társaságba megtetszett egy nagyon csinos sexi lány. Próbálkoztam nála de mondta hogy nem vagyok neki az esete mert ő a macis nagy darab pasikat szereti és rámutatott egy kövér gusztustalan dagadt pasira. Azóta se tudom ezt elhinni
2018. jún. 11. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
csak szivatott
2018. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy öntelt gyúrós 1 bites embernek egy "átlag" testes férfi is dagadt, majd két kép alapján lehet tippelni... Meglepődnél mennyi nő választja szívesen a kis pocakot a kockahas helyett
2018. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Csinos, vékony nőként utálom a sportos vagy izmos pasikat, pont a nagyobb darab, mackós férfiak a zsánereim. Ebben semmi furcsa nincs, ahány ember, annyi ízlés.
2018. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
163cm vagyok és 50kg csinos vagyok de nekem sem tetszenek az izmos kigyurt pasik.. Párom is mackós típus 27N
2018. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, az hogy ott az adott szituációban ez igaz volt-e, azt csak a csaj tudja...😀
2018. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az írásképedre is gyúrhatnál, mert igazán okádék.
2018. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eddig nem hitted el hogy a külső nem minden igaz?
2018. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mimdennnap edzem, vekony sportos vagyok, de nekem is a nagy macik tetszenek kis pocakkal:-)))))
2018. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!