Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha annyira fontos a külső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira fontos a külső a társkeresés, akkor miért látok annyi különösebben nem csinos nőt nagyon helyes pasik mellett?

Figyelt kérdés
Mert azt értem,ha egy csinos nő jár egy kevésbé jóképű pasival,de fordítva?

2018. jún. 2. 18:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%

Akkor neked is elmagyarázom, hisz látom, hogy mennyire tudatlan vagy:


A szépség mindenkinél mást jelent. Az, hogy számodra egy csaj nem csinos, az nem jelenti azt, hogy akkor másnak se. Másnak meg lehet hogy csinos.


Mindenkinek más tetszik, más az ízlése.


Akire meg te mondod azt, hogy csinos, más meg arra azt mondja lehet, hogy elmegy.

2018. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
43%

Csak a nőknek elsődleges a külső. Egy egyszerű, halandó férfi már annak is örül, ha egy nem teljesen bányarém csaj elmegy vele második randira.

A többi lány meg addig elkefélget a külföldi pasikkal mondván, hogy mennyivel kedvesebbek és megértőbbek mint a magyarok.

2018. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

pl egy unokatesóm

nagyon helyes

jól keres

kedves fiú

és egy hisztis, nem különösebben szép liba a felesége

2018. jún. 2. 18:22
 4/30 anonim ***** válasza:
56%

Veled ellentétben én legalább a nap mint nap látható és tapasztalható frankót írom, nem a szokásos női közhelyeket, hogy "mindenkinek más a vonzó" meg a "szépség és a külső relatív". Legnagyobb baromság. Tipikusan nesze semmi, fogd meg jól válasz.

Pont olyan amikor egyik fiú megkérdezi mi baj van vele, miért nem jönnek össze neki a lányok és elkezded nyugtatni, hogy ő mennyire jó meg aranyos és majd egyszer biztosan talál olyan lányt aki szereti, persze ez nem te leszel mert te most ("tetszőleges random kifogás")...

2018. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%
3-as. Pedig igaza van! Kissé el vannak szállva a mai nők, de még az átlagos vagy az alattiak is. Aztán meg jót röhögök rajtuk, amikor az ultra szuper alfahím 2 hét alatt átveri őket. Meg amikor "jajjj, szeretem a barátom, de nem foglalkozik velem, viszont én mindent megadok neki"... :D :D :D Adj meg neki többet, alázd szénné magad!!! Valahogy nem igazán tudom sajnálni a női nemet, mondhatni, azt eszik amit kifőztek. Kell a normális, de átlag férfi? NEM. Kell a "wooaa" kategoriás tápos h****gyerek? IGEEEEN! Jó étvágyat hozzájuk! :D
2018. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Csoporttársam is egy jó kiállású, jóképű, nyitott, vagány figura.


Összejött egy ostoba, de okoskodó, elől deszka hátul léc hisztis ribivel, akinek a homloka akkora, hogy egy család elfér rajta. A csaj ki is használja mellé, fizettet vele mindent. Gyűlöljük, mint a szart a baráti körben is, a srác meg szerelmes belé, a jó ég tudja, miért. Pedig aztán eddig mindig hasonlóan gondolkodtunk emberekről.


Sosem tudod, hogy mibe szeret bele a másik, ami miatt ügyet sem vet az olyan szempontokra, amit mi kívülállóként a leglényegesebbeknek tartanánk. Vagy talán ő is. Ez pont olyan, mint mikor a kiskölyök bemegy a cukorkaboltba medvecukorért. Talál medvecukrot, majd valamiért megtetszik neki mellette valami tök más édesség. Ő sem tudja, miért sosem kóstolta talán, nem is olyan szép fényes, semmi oka nem lenne rá, de miért ne alapon azért lesz oda.


Van ilyen, engedd el. Mindenki csinál hülyeséget.

2018. jún. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

több pontból jön össze.

1.mikor a pasi megismeri akkor még egy nagyon is szép nő.

2.a nő csapdát állít,mint pl a tegnapi döbbenetes kérdésben- https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

és mivel átlagos proli lány,így ilyesmivel mint az idő múlásához való alkalmazkodás igényszintben,rendszeres edzés,tudatos táplálkozás nem foglalkozik,ezért pár év alatt komoly amortizáción megy keresztül,míg a pali marad ugyanolyan.

és végül az ugyanolyan maradt pali a gyerek miatt együtt fog maradni egy plöttyeted vagy épp szörnyetegre hízott szörnyeteggel,ezt láthattad.

2018. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%
2es és 5ös mindent leírt. Sajnálni fogom a fiam, ha majd csajozni kezd...40f
2018. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Én meg inkább akarok fiúgyereket, mint lányt... Amennyi tetű van, aki csak meg akarja kúrni a nőket... Nem tudom, hogy valaha meg tudnám-e tanítani a lányom arra, hogy hogyan vegye észre az ilyen férgeket és ha tudja, használja ki őket, mielőtt ők tennék vele.
2018. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
ki használ ki egy nőt?lassan már hozzászólni sem lehet,mert metoo!!
2018. jún. 2. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!