Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már úgy, hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy ha nem kelletek az általatok kiszemelt embernek, akkor inkább nem kell senki más sem?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve beszélgetek személyesen futólag/hetente egyszer egy nővel, sokszor azt gondoltam, hogy bejövök neki, de a végső konklúzió csak annyi, hogy szimpatikus vagyok, de semmi több. 38/F
2018. jún. 13. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy vagyok, hogy ha nem kellek annak, aki nekem kéne, ÉS csak olyan lenne most éppen, aki nekem nem kell, akkor azok nyilván nem kellenek, akik éppen lehetnének. Idővel meg jöhet olyan, akivel kölcsönösen kellünk egymásnak, de erőltetni ezt nem lehet. Szóval nyitva hagyom a lehetőséget, de nem alkuszom.
2018. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es:

Ez egy ördögi kör, amiből számomra nincs kiút. :)

2018. jún. 13. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert egy életem van. Ennyi idősen meg neked is lehetne több eszed, már ne haragudj. De úgy cseszed el, ahogy akarod, csak akkor ne sírj később, hogy hülye voltál.
2018. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es:

Már mivel cseszném el, azzal, hogy többé nem lesz kapcsolatom? :)

Már voltam házas, de az egy katasztrófa volt. Szóval nem biztos, hogy olyan xar lesz egyedül, hosszú távon.

2018. jún. 13. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb így vagyok. Akit én szeretnék azzal nem akar összejönni a dolog de nem adom fel. Közben nagyon sokan próbálkoznak de mivel szerelmes vagyok abba az egybe így nem tudnék összejönni mással. 23/L
2018. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os:

Te még fiatal vagy, előted az élet, ne ragaszkodj senkihez és semihez. :)

Lehet, hogy akiket elutasítottál jobb partik voltak, mint a kiszemelted. ;)

2018. jún. 14. 08:08
 8/8 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy akiket elutasítottál jobb partik voltak, mint a kiszemelted." - Na, ez így hülyeség. Nekem kell, hogy valaki jó parti legyen számomra, nem mások szerint kell jó partinak lennie. Hiába mondaná a nagyanyám például x neki szimpatikus férfira, hogy az nekem jó parti lenne, ha engem meg hidegen hagy az illető valamiért. Aki szerint valaki jó parti, aki egyébként nekem nem, az nosza, jöjjön vele össze. Nekem olyan kell, aki számomra jó parti. És a 23 éves hozzászóló lánynak is ezt üzenem.

Mindenki magához passzolót keressen, ne olyat, aki MÁSOK SZERINT jó lenne neki.

2018. jún. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!