Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elkeseredett pasik személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elkeseredett pasik személyiségzavaros, depressziós nőkkel is összejönnének?

Figyelt kérdés
Nem úgy, hogy csak szexre...
2018. jún. 15. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Az aztán jó párosítás lenne...
2018. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha "normálisan" viselkedik a másikkal illetve nagy a lelki hullám/megértés/közös érdeklődés akkor szerintem igen meg azért gyógyítható dolog és az ember változik ha akar és tud.
2018. jún. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Fantasztikus alapja egy müködökepes parkapcsolatnak, esetleg a gyermekvallalasnak!
2018. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Hogy én mennyi ilyet láttam a környezetemben, és sajnos én is csináltam ilyet...

Néha jobb egyedül, szüzen maradni.

2018. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Személyiségzavarom van,csak olyan társ jöhet szóba aki megfelelő mértékben stabil és kibillenthetetlenül toleráns.

Kivételes esetekben előfordulhat,hogy két problémásabb ember jó hatással van egymásra de a kockázati tényező az ellenkezőjére hatalmas.

2018. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Soha. Nincs kedvem még szarabb lelki állapotba kerülni.
2018. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen.
2018. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
A gyógyulás százalékos esélye sokkal kisebb mintha egy normális lányt találnánk. Személy szerint nekem 2 ilyen kapcsolatom volt és azt mondom hogy inkább ne tegyük ki magunkat ennek! Nagyon szép dolog ha másnak segíthetünk de vajon tudunk-e ha még magunkon sem sikerül? Nem valószínű.
2018. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Akár össze is jöhetnek, de nem hinném, hogy csak az elkeseredett emberek ismerkednének egy depressziós nővel vagy férfival. Még az is lehet, hogy jó hatással lennének egymásra, de az is előfordulhat, hogy csak felerősítik egymás neurózisait. Ezt anélkül, hogy ismernénk a konkrét személyeket, nem lehet igazán megmondani.
2018. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Persze, nem elég a saját nyomorom, cipelem más keresztjét is... Elkeseredett vagyok, nem hülye!
2018. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!