Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg nem a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem a bunkó pasik kellenek hanem a kedvesek, ez a videó mindent elárul?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 16. 02:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a vidi megrendezettnek tűnik.


Viszonta saját véleményem és a tapasztalataim ismeretségi körben is alátámasztja, hogy nem szertjük a bunkókat. A bunkók azoknál a lányoknál aratnak max sikert, akik önbizalomhiányosak és nem tudnak nemet mondani, szerintem van olyan szende lány, aki az első srácnak simán megadta volna a számát, mert félt volna az oltástól vagy attól, hogy "gáznak" fog tűnni emiatt. A másik srácnál érdemes azt észrevenni, hogy bár kedves, van egy kiállása és lazasága. Ha szégyellősködve ment volna oda és elnézést kérve azért is, hogy él, szerintem semmi sem lett volna belőle. De ő tökös volt és szerintem aki úgy tökös és magabiztos, hogy közben illedelmes és kedves, az az abszolút befutó.

21N

2018. jún. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mennyire megrendezett nézd meg az első randit szerintem elég hihető


[link]

2018. jún. 16. 02:18
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

És a mit sem sejtő lánynak nem tűnik fel, hogy másfél méterről, szemből veszik egy telefonnal. Épp úgy ül ott mint aki várna valakire, de senki sehol. Majd beül teljes egyedül kávézni egy helyre. Reaális...

Meg én is kaptam már hasonló módon telefonszámot, hát nem árulok el nagy titkot, hogy soha nem beszéltem a lánnyal utána. Legtöbbször csak azért adják meg a számukat (vagy egy kamuszámot), hogy lerázzanak.


Amúgy teljsen mindegy mennyire bunkó vagy kedves egy pasi, ha jóképű. Ha így bunkó akkor izgalmas, ha kedves akkor érzéki.

Ha nem tetszik a lánynak akkor vagy taplónak vagy nyálas lúzernak könyveli el.

2018. jún. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Itt meg a harmadik randi......egyre hihetőbb nekem...


[link]

2018. jún. 16. 02:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha ez az egész megrendezett akkor ennek a lánynak Oszkár díj
2018. jún. 16. 02:27
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Az összes ilyen baromság megrendezett, nőjj már fel.
2018. jún. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Édesistenem... Oké, hogy valaki csinál egy ilyen videót, de legalább előtte nézesse már meg pár haverral, hogy mennyire látszik bénának.

Követték a csajt, akinek az a napi programja, hogy helyekre leül? Aztán üldögél egyedül? :D Ne már. Az első randin ráadásul tényleg olyan közel van a kamera, hogy bárki észrevenné. A párbeszéden meg teljesen látszik, hogy várják egymás mondatainak befejezését és egy betanult szöveget adnak elő. Menj be suliban egy hasonló órára, ott fogsz ilyet látni.

Második randinál meg ár 100 wattos vigyor a lány arcán, amikor még csak 1 mondatot mondott a srác... És olyan "vicceken" nevet a csaj, amin senki sem nevetne. A Loj (??) névre meg kb. mindenki visszakérdezne, hogy milyen név.


A videók tanulsága maximum annyi, hogy manapság bárki gyárthat megrendezett, gagyi videókat, úgyis lesz pár egyszerű ember, aki elhiszi.



"Ha ez az egész megrendezett akkor ennek a lánynak Oszkár díj"

Max Oszkár Telekocsi díj...

2018. jún. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a tetovált bunkók jönnek be akik úgy szétbsznak, hogy 2 óráig nem térek magamhoz. :)
2018. jún. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
reklám kellett a videóhoz, ennyi. kamu az egész.
2018. jún. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak a második videoba pillantottam bele, de már két mondat után olyan irritálóan tenyérbemászó volt a csávó stílusa, hogy ki is kapcsoltam, és leiratkoztam YT-ról.
2018. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!