Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most a nőknek tényleg könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a nőknek tényleg könnyebb valakit találniuk, aki le akar velük feküdni, vagy csak úgy volt megcsinálva a videó?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót, ha kell meg is tudom keresni, amiben volt hogy a csaj oda ment idegenekhez az utcán, és azt mondta, hogy "lefekszel velem?" vagy ilyesmit, és erre 10 ből a nagy része igent mondott.

És volt ez megcsinálva férfival is, ahol elvileg megkérdezett 100 nőt, és mind nemet mondott.

Vagy kiröhögték, vagy egyből nem!


Most tényleg ennyi? A nőknek sokkal könnyebb?

Vagy úgy volt megvágva a videó, hogy ezt mutatták?



2013. aug. 21. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Is-is
2013. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A lány, egész izgatóan nézett ki..főleg abban a nadrágban.. :Đ
2013. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen! Mert a nő választ! És ha nemet mond azzal nem tud az ember mit csinálni! ezért a nőknek kellene hogy kezdeményezzenek! akkor nem lenne ennyi magányos és elhanyagolt ember! Mert a férfiak már nem mernek kezdeményezni mert már előre tudják a választ!
2013. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Gondolkodjál már mit látsz egy buliban!

Ezerszer könnyebb egy nőnek találni partnert.

2013. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a videót. A pasi átlagos volt, a csaj átlag feletti. Ha egy szuper kinézetű pasival csinálják a videót, jobb lesz az eredmény, de még akkor is a csaj nyer, mivel a nőkben nagyobb erkölcsi gát van. Őszintén, ha hozzám Brad Pitt jönne oda az utcán, hogy szexeljünk, akkor se mennék bele. A nőkben több a tartás, kevesebb a bizalom, stb.
2013. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

# 3

Beszélsz itt hülyeségeket...

Max az nem mer kezdeményezni, akinek nincs önbizalma, az pedig nem innen ered. Attól, hogy a nők kezdeményeznének még ugyanennyi magányos nyommer lenne, aki nem kell senkinek a hozzáállása miatt.

2013. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tényleg ezerszer könnyebb, nincs ebben semmi meglepő. De ez régen is így volt, még nótát is írtak róla, szerintem te is ismered:


http://www.youtube.com/watch?v=h0T0FYWSbfQ


Szóval mi sültkrumpliért sem kellünk nekik.


Tudod, poligámia vs. hipergámia:


[link]

2013. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"mivel a nőkben nagyobb erkölcsi gát van."


Jó vicc volt.DE lehet,hogy csak én élek egy másik ri*ancokkal telített bolygón,ahol mindenki össze-vissza kefél és egy szemernyi tartása sincs.Légy szíves mondd el,hogy merre vannak azok a lányok,akiknek van tartásuk,mert én amióta barátnőt próbálok szerezni,azóta egyet még egyel se találkoztam.

2013. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as, pontosítom akkor: ez a gát addig terjed, hogy azért ordas*urvának ne nézzen minket senki. :) Tehát nekem pl nagyon jó kiállású fickó kell ahhoz, hogy se szó se beszéd az ágyába ugorjak. Másrészt viszont az utcán leszólítva Brad Pitt kaliberrel se állnék le, mert ösztönös félelem van bennem, egy teljesen ismeretlen ember iránt, a férfi főlényben van testi erő tekintetében, tehát én tartanék tőle. Egy férfi kevésbé fél a nőtől fordított esetben. Érted mire gondolok?
2013. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy buliban hozzám-hozzád nem félnek? :D
2013. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!