Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi csak maga alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi csak maga alatt vágja a fát akkor, ha egy nőnek a testére, bizonyos testrészeire irányuló bókot ereszt meg?

Figyelt kérdés

Pl. ha megdícsérem a lábait, a fenekét, a melleit vagy kompletten a testét, alakját. Arra lennék kíváncsi, hogy ezzel egyből elvágom magam, vagy lehet ezt úgy tálalni a kiszemelt nőnek, hogy bóknak vegye és örüljön neki? Ezt a nők automatikusan a szexéhséggel kapcsolják össze vagy megfelelő módon előadva imponálhatunk nekik ezzel?


Lányok, nők, hogy vagytok ezzel? Közelebb kerülhetek a vágyott hölgyhöz, ha ezekkel operálok, vagy egyre távolabb lököm tőle magam?



2018. jún. 16. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nálam biztos elvágná magát az a csávó, aki mást se lát bennem, csak két járkáló F-kosaras mellet.

Jobban szeretem, ha a belső tulajdonságaimat dicsérik beszélgetés közben, pl. a humoromat, kedvességemet, stb.

2018. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

De miért kéne örülnöm, ha valaki megdícséri a melleim? Tettem érte bármit is, hogy ilyenek legyenek? Nem. Így születtem és kész. Dícsérjen meg inkább akkor, ha 5-öst kaptam a vizsgán, mert azért megszenvedtem.


Nálam alapból elvágják magukat, ha azzal bókolnak, hogy jók a lábaim, fenekem stb. Mi ebben a logika?

2018. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ hogy néz ki a pasi és mennyire tálalja kultúráltan.
2018. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
A személyiségének, belső tulajdonságának dicséretével többre mész.
2018. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Én örülök a bókoknak és el tudom fogadni. Persze, fontos, hogy kulturált legyen, például szép a hajad, gyönyörű a szemed, jól áll neked ez a ruha. A melleiért a legtöbb nő valóban semmit sem tett, de például ha valaki edzőterembe jár és sok munkája van a kidolgozott karizmában vagy fenekében, akkor azt is szóra lehet méltatni. A gyakorlás kedvéért ne csak annak bókolj, akivel együtt akarsz járni/le akarsz feküdni, hanem mindenkinek, akin látsz valami szépet. Ennek eredményeképpen a bókjaid sokkal természetesebbek lesznek és nem jössz zavarba attól, ha megdicséred valakinek a szépségéet.
2018. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Válaszoló hölgyek! Társkeresőre sok hölgy feltesz...1-9képet. Akik ennél többet azok már nem biztos,hogy társkeresési szándékkal vannak fent, természetesen tisztelet a kivételnek. Megadják az alapadatokat amit az oldal kötelezően kér.

Semmi infó leírás ,kedvelés, ilyen nincs megadva. Akkor egyáltalán mi alapján irjon rátok a pasi? Másik dolog, úgyis a külső alapján tetszettetek meg.:)

2018. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha a szemét dicséred, amiben a szép lelke tükröződik, és nem emeled ki külön a teste egyik részletét sem... Na, akkor szóval szerintm lehet jó. Vagy pl , ha azt mondod hogy jó/tetszik az alakja. Vagy pl csinos(an néz ki ő). Na szóval ez is jó így szerintem. De ilyen külön részleteket talán ne emelj ki. Az talán kellemetlen lenne és attól pirulna el, nemcsak hogy zavarba jön.
2018. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem mindegy,hogy azt mondod:


"Milyen jó a csöcsöd!"

vagy azt,

"Milyen szépen dekoltált a felsőd"

Vagy

"Teccik a tested"

Vagy

"Milyen szép,nőies alakod van"

Vagy

"Bírom a virgácsaidat"

Ehelyett inkább:

"Ez a cipő/magassarkú nagyon szépen kiemeli a lábad/vádlid alakját"


Nem nehéz,csak jól add elő. Ha lehet akkor kösd hozzá valamilyen ruhadarabhoz. Akkor nem kelted azt a benyomást,hogy csak a test az amire koncentrálsz.

2018. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyet csak a páromtól fogadom örömmel, minden más férfitól undorító (nekem).
2018. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 3.14159265357989 ***** válasza:
Azzal sem tudok mit kezdeni, ha azt mondják, hogy szép az arcom. Dicsérd az intelligenciáját :) (ha van neki.)
2018. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!