Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 99% soha nem fogja nyíltan elmondani, hogy kedvelnek egy bizonyos személyt, nem?

Figyelt kérdés
A bizonyos személy nyilván egy férfi.

2016. máj. 4. 00:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
404
2016. máj. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem , mert őket meg kell hódítani egy mentalista által, szenvedő szerkezetben.
2016. máj. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

én eddig 2 alkalommal mondtam el, lány vagyok, beégés volt

megfogadtam, soha többet

utálom ezeket a játszmázásokat.

én nem egy húsdarab vagyok, amit le kell vadászni, nem akarok érzelmeket eltitkolni, és korábban azt gondoltam, lány létemre is megmondhatom őszintén, h. mit érzek.

hát, nem

2016. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

értem 3-as

Szóval 2szer próbálkoztál, beégtél, megalázó volt, szóval innentől már térjünk vissza a hagyományos férfi-női feladatmegosztásra, de csak itt, és az ilyen piszkos/kockázatos melót meghagynád a férfiaknak, ők nyugodtan sérüljenek.

Ugye jól összefoglaltam?

2016. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyíltan a férfiak sem szokták

de amúgy a nők elmondják, csak nem beszéddel, hanem testbeszédben, hanglejtésben. Ezeket a jeleket fel kell ismerni.

2016. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 opened paradise ***** válasza:
Hülyeség. Ha te nem lépsz,akkor elmondhatják,illetve,ha normális a lány.
2016. máj. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyszer biztos nem fogom. 28N
2016. máj. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Így ennyire nyíltan én sem szoktam megmondani senkinek, hogy kedvelem. De azért tényleg próbálom éreztetni a másikkal, hogy valójában kedvelem. Gyakran és sokat írok neki, viccelődök vele, néha egy-két aranyos megjegyzés esetleg. Igazából nem is a konkrét visszautasítástól félek, hanem attól, hogy ő mégsem gondolja esetleg olyan komolyan őket, mikor én annak veszem. Volt már olyan, hogy valakinek elmondtam, hogy kedvelem, jó lenne találkozni még és nem láttam többet. Szerintem lehet kicsit megijeszti ez őket vagy én nem tudom, mert azt hiszik, hogy egyből kötelezettséggel jár stb. Ami végül is részben igaz, de ha kedvelsz valakit, akkor nem kéne annak érezned.
2016. máj. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Mondtam már el többször is, egyik sem jött össze, illetve az egyik sráccal egy szex.


Csajok, bármit is hallotok vagy olvastok, soha ne tegyétek! És ezt jó szándékból mondom. Ismerősi körből is hallottam már ilyen eseteket. A srácok még ha örülnek is neki, soha nem vesznek komolyan egy olyan nőt, aki kb. odaveti magát nekik. Feminizmus ide vagy oda, ez a dolog még mindig nem változott, hogy a férfinak kell hódítania.

2016. máj. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
34%
Jól van, hát le lehet élni egy életet úgy is, hogy azokból csemetéztek, akik titeket választanak, nem pedig akiket ti akartok. Gondolom ti lennétek az önfeláldozó brigád :)
2016. máj. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!