Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! A Deák téren este ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdasdasdasd99 kérdése:

Lányok! A Deák téren este ha odajönnek hozzátok fiúk ismerkedés céljából mit csináltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó ötlet ott ismerkedni?

2018. jún. 17. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
elzavarnám jó messzire
2018. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Deak teren este maximum tarsasaggal vagyok, aminek a parom is tagja altalaban. Ha netan atutazoban vagyok egyedul, akkor megijedek es elhajtom, ha barki odajon. De igyekszem egyedul elkerulni azt a kornyeket estenkent...
2018. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Monteveres válasza:
Vágd pofán mer pedofil
2018. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ismerkednék vele.
2018. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen, barátnőmmel voltunk ketten, 2 srác odajött, elbeszélgettünk velük, elmentünk valamit meginni. Egyéb nem történt. 23L
2018. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,hogy nem mindenki zavarna el :D 21 vagyok amugy es par haverommal szoktunk ott lenni nyaron. Mivel fiusuliba jartunk nem nagyon van a barati korunkben lany. Jo lenne, ha lennenek olyan lanyok akik szivesen ismerkednenek es esetleg kiszelesithetnek ezt a kort.
2018. jún. 17. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!