Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, titeket zavar az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar az, ha egy nő dobja fel, hogy: "Szimpi vagy nekem, nem iszunk meg valamit egyik délután v. este? " Te ettől kevesebbnek tartotok egy nőt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2018. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Örülnék neki
2018. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Á, a mai férfiakat a nőknek kell felszedni.

Na jó, viccet félretéve, én is sokáig féltem ettől, de van az a pont, amikor jobb nőként bevállalni a rizikót, mert különben semmi sem lesz. Bevállaltam... nem jött össze, mert a férfinak volt már barátnője, de akkor sem bántam meg, jobb, mintha a sült galambra vártam volna.

2018. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kezdi, szimpi vagy, már hogyne lennék benne, ő biztos hogy dugható, még ha nem akarok tőle semmit akkor is jó pár menetre.
2018. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Dehogy. Sőt, nagyon jól esne ilyen.
2018. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Én eddig ha kezdeményezni próbáltam, mert a pasi nem lépett, az sosem sült el jól. Mindig oka volt annak, hogy nem ő lépett. Kiderült, hogy van barátnője, vagy csak talonban tart, vagy utána már azért csökkent a szemében az értékem, mert már nem kellett értem tennie. Igazából ha egy pasi szabad és akar tőled valamit, akkor kezdeményezni fog és itt hiába tagadják, igenis kevesebbnek tartanak, ha nem kell érted küzdeni, hanem magad fekszel be alá.
2018. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, valami miatt bennem is ez a benyomás alakult ki. És igen, tapasztalat is van mögötte. Köszi!
2018. jan. 23. 11:40
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell ezt mondani nekem, hogy szimpi vagyok, azt tudom magamtól is. És úgy neked is könnyebb.


6: Az úgy van, ahogy mondod, hogy általában én kezdeményezek, ha akarok valamit. Ennélfogva gyakran volt, hogy ha nálam kezdeményezett nő, akkor nem lett belőle semmi. De az is meglepően sokszor volt, amikor én nem is gondoltam rá, hogy lehetne valami köztünk. Pl. volt hogy túl fiatal volt a nő. Vagy hogy úgy tűnt egyáltalán nem tetszem neki. Ezekből az esetekből viszont kapcsolat lett.


"itt hiába tagadják, igenis kevesebbnek tartanak, ha nem kell érted küzdeni, hanem magad fekszel be alá."


Tényleg van ilyen férfi. Mondjuk úgy, hogy szerintem ők egyszerűen buták. Örülj neki, hogy megszabadulsz tőlük. Feltéve hogy nem pont ők az eseteid. De mindegy. Lényeg, hogy ne általánosíts. Akit a legjobbb csajnak gondolok az exeim közül, az majdnem szó szerint azzal keresett meg eredetileg, hogy szexelhetnénk egyet. Az hogy ilyen bátor, meg az hogy ennyire tudja mit akar, az nekem nagyon is imponált.

2018. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Játszatok el a gondolattal. Minden mondatot lehet perverzen, erőszakosan, kedvesen, jófejen mondani.

Ha a nő erőszakosan modnja, kösz nem.

Ha jófej, kedves akkor persze. :D

2018. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom ezzel. Jobb, mintha "küldöd a jeleket és utalásokat". Ez így legalább tiszta és egyértelmű. Én díjaznám...
2018. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!