Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy bevásárlóközpontban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bevásárlóközpontban csomó lány a szemembe néz és nevet, összekuncog a barátnőjével, amikor elmegy mellettem, akkor valami röhejes van rajtam?

Figyelt kérdés
Kérdezzem meg? Hogy menjek oda? Hisz az is lehet bejövök nekik.

2018. jún. 20. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak vihogó kis picsuszok, mindenhol vannak ilyenek.

De lehet, hogy valami röhejes is van rajtad. :D Odamehetsz, de akkor is vihogni fognak.

2018. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgok 80%-át csak képzeli az ember. Van, amikor én is másnak a szemébe nézek, de nem rajta nevetek, hanem azon, amit a velem lévő ember mond. Csak éppen másfelé néztem a beszélgetés közben.
2018. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szokásos ostoba vihogó csajok. Vagy a semmin röhögnek ,vagy azon élvezkednek, hogy kit hozhatnak ezzel zavarba.Egyik odaszól a másiknak hogy ez a srác úgy néz ki mint a leszart útjelzőkaró ,vagy némá mekkora orra van ,de béna a ruhája ,aztán hihihihi..Biztos hogy nem jössz be nekik ,nem azért röhögnek. Ha odamész vagy megpróbálnak leoltani vagy elküldenek a búsba. Aztán még fel se rúghatod őket mert hogy "lányok"
2018. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlen macis?
2018. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se macis, se ronda, nincs nagy orrom, nagy fejem, szar ruhám, semmi.


Csomószor tök egyedül van a lány, csukott szájjal mosolyog, és bámul, nem biztos, hogy bármi rosszindulat lenne benne.

2018. jún. 20. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tetszel az összesnek ezt akartad hallani, más lehetőséget úgysem fogadsz el
2018. jún. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az a kategória, aki mindenen röhög agyatlanul...


"Jéé, ott száll egy madár..." hihihihihihi :D

2018. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!