Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még egy barátom sem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még egy barátom sem. Mi lehet a gond? Nem veszem észre a jelzéseket, vagy nem tudom hogyan reagáljak rájuk? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20l

2018. jún. 20. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Most rengeteg privátot fogsz kapni :)
2018. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Helyette válaszokat kérek.
2018. jún. 20. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy nem nézel ki jól.
2018. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
csunyi vagy
2018. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Többen mondták az ellenkezőjét ezert nem értem!
2018. jún. 20. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Nekem is azt mondta az anyukám meg a nagymamám, hogy milyen szép vagyok, közben meg ronda vagyok.


Te miért nem próbálkoztál ismerkedni?

2018. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted a kérdésed alapján bármi kézzel fogható tanácsot tudunk adni? Nem ismerünk, nem tudjuk, hogy nézel ki, hogyan viselkedsz, mit csinálsz, milyen közegben mozogsz stb.
2018. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nézd... Rám is sokan mondták már, hogy aranyos vagyok.
2018. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

A kérdés az, hogy szeretnél barátot vagy nem?


Amúgy ennyi magyarázat rövid, hogy segíteni tudjunk.

2018. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Akár hazudhattak is azok, akik dícsértek. Amolyan kegyes hazugság, hogy növeljék az önbizalmadat. Szóval ha bejöttél nekik, akkor már ugyan miért nem jöttek össze veled? 😃


És nagyon sokat számít a „kisugárzás”.

Ez tulajdonképpen az önbizalmad, amit önkénytelenül kommunikálsz kifelé testbeszédeden, hanghordozásodon keresztül.

Tehát egy önbizalommal teli nyitott kezdeményező -de külsőre csak átlagos- személy sokkal vonzóbb a férfiaknak, mint egy szürke kisegér, de modelltestű lány. Hiszen utóbbit leszólítani sincs lehetőség.

Tehát ennek a legfontosabb összetevője az önbizalom, és a nyitottság.


Nameg persze neked is keresned kell a lehetőséget, hogy új embereket ismerhess meg. Nyár van, lehet menni diákmunkázni, új hobbikat kipróbálni, koncertekre menni... bárhol, ahol adott a lehetőség társas interakcióra. Nem tudom mennyire vagy benne ilyen dolgokban.. milyen gyakran ismersz meg új embereket?

2018. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!