Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora gondot jelent az párkeresésben, hogy sosem akarok majd gyereket?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyan férfiakba futottam bele, akik mind akarnak gyereket a későbbiekben, viszont számomra teljességgel elképzelhetetlen a gyerekvállalás.

2018. jún. 15. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Pedig vannak olyan férfiak akik szintén nem szeretnének. Keress ilyet és ez nem lesz gond.
2018. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
A pasik egy része értelemszerűen kiesik, de rengeteg férfi van, aki soha nem akar gyereket. Szóval, fogsz párt találni.
2018. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
elvált férfit nézz,nekik már szokott lenni 1-2 gyerekük,így sokszor már nem igényük még pár az új nőtől is.
2018. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Távkapcsolatba bármikor benne vagyok veled(min. 1500km) a többi majd alakul. :)
2018. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Könnyebb ilyen férfit találni, mint ilyen nőt.
2018. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is ez a bajom. Akivel jól eellennénk ez gyereket tervez, aki meg nem az csak felszines laza kapcsolatok után futkos.
2018. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
előny D:
2018. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

Én sem akarok sose.


24/f

2018. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%
Nekem már van kettő, elváltam. Többet nem akarok. :) 39F
2018. jún. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Amennyire én tapasztalom, az emberek többsége ezt tizenéves korától tömegesen hangoztatja, de azt sem tudja, mikor, kitől és általában egyáltalán nem akar vagy bele sem gondolt még, csak nem szeretne vitázni.


Én is mindig azt mondom, hogy akarok, de nagy eséllyel semmi sem lesz belőle. Megfelelő körülmények között a többség akar, de a többség gyárt is arra kifogást bőven. Én is, egy ideig még a karrier és a rossz anya szindróma fog győzni, aztán az anyagiak, aztán már az, hogy öreg vagyok hozzá. De még ott lehet, hogy nem elég stabil a kapcsolat stbstb.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy hitegess valakit azzal, hogy te is akarsz, csak azt, hogy nem eszik olyan forrón a kását. Nem biztos, hogy nem tud komolyan venni az a férfi és nem akar veled maradni, aki most azt mondja, hogy akar gyereket. Ha huszonévesen mondja, akkor azért, ha 30 valahány évesen, akkor meg azért.

2018. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!