Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedi vagy átlagos férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedi vagy átlagos férfinak jobbak az esélyei a nőknél?

Figyelt kérdés
Ki kell tűnni a tömegből, vagy beleolvadni és igyekezni pont olyannak lenni mint mindenki más? Például ha van egy közösség ahol minden férfi kigyúrt adonisz, akkor a vékony edzetlen férfi lesz a nők választottja mert egyedi és nem átlagos, vagy inkább az átlagost választják? Egyediség/egyéniség kell, vagy inkább a tömegre minél jobban hasonlítani?

2018. jún. 21. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
lehetséges, hogy megtaláltam a leghülyébb kérdést az egész oldalon?
2018. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 minden lehetséges, én csak kíváncsi vagyok, és feltettem egy kérdést. :)
2018. jún. 21. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Amennyire látom az utcán, az alábbi típus a legkelendőbb (nem mindenkinek ez a kedvenc, de ezek a jegyek elég gyakoriak a párban lévő férfiaknál)


- szakáll

- tetoválás

- alkoholizmus előszobája (napi 2-3 sör)

- arrogáns stílus (kivéve a nővel)

- random ékszerviselés, mint nyaklánc, gyűrű (nem házaspároknál), fux, fülbevaló)

- harsánykodás

2018. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kicsike 13 ***** válasza:
93%
Az egyéniség...a kisugárzás.. nagyon fontos! Lehetsz vékony szálkás gyerek vagy husika ha teljes a sötétség odabent és egyáltalán nem vagy nyitott és nincs önállóság benned akkor véged.
2018. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
szerintem a legsikeresebbek azok, akik ránézésre beleolvadnak a tömegbe, nincs semmi kirívó a megjelenésükben, viszont személyiség szempontjából felülmúlják a többséget. Legalábbis, a nő szemében. Nyilván ugye mindenkinek más a szimpatikus, vonzó, de ugyan miért pont téged válasszon egy nő, ha valami miatt nem vagy különlegesebb számára, mint a szomszéd Józsi? Szóval, valami egyediség, valami különlegesség mindenképpen kell.
2018. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló a hasonlóhoz vonzódik. Egy átlagos életre (házasság, gyerek, utazgatás...) vágyó nőnek átlagos férfi kell.
2018. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annak vannak a legjobb esélyei, aki nem arra koncentrál, hogy mindenáron kitűnjön, és nem tűzi ki célul azt sem, hogy igazodjon a többiekhez, egyszerűen csak önmaga, és azzal foglalkozik, hogy kiaknázza a lehetőségeket, amik benne rejlenek, fejlessze a saját jellemét és tudását. Ennél értelmesebb választ sajnos nem tudok adni, mert nem tudom, hogy személyiség tekintetében milyen az az "átlagos".
2018. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen szempontból egyedi vagy milyen szempontból átlagos.


Én pl. sok dologban különcködöm, nem azért, mert hipszter vagyok és annyira nem akarok tucat lenni, hogy minden mozdulatomban ezen vagyok, egyszerűen csak más az ízlésem, mint a többségnek, másképp gondolkodom pár dologban és elég kevés téren egyezem a nagy átlaggal. Értelemszerűen jobban örülnék egy ilyen kis csodabogárnak, aki hasonlóan más, mint én és emiatt jobban megért. Szóval nekem csak a magamfajta egyedi tetszik, de vannak olyan emberek, akik úgy másak nagyon, hogy üti egymást az értékrendünk...


Nem szeretem azokat az embereket, akik öntőformába akarnak helyezkedni, mikor lehetne önálló gondolkodásuk is, de azokat sem, akik mindenáron különcködni akarnak és ilyen álsznob idióták, hogy "juj, te David Guettát hallgatsz, mekkora tucat vagy!"...


Az ember gondolkodjon. Ismerje el és szeresse azokat a dolgokat az átlagember "értékrendjéből", amiket akar, de merjen különbözni és ne féljen, hogy kilóg amiatt a sorból, mert másképp gondolkodik pár dologban. Szerintem van ennek egy egészséges egyensúlya, amit minden józan belátású ember el tud dönteni maga. Már ha képes kritikai gondolkodásra.


N

2018. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!