Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az itt elterjedve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az itt elterjedve hogy társkeresőn az átlagos férfinak nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda de helyesen szerintem, mégis úgy tapasztalom hogy ha kiküldök 10 levelet, Igaz nem sok de egy két válasz érkezik valóban, nem a legszebb legcsinosabb nőkre írok olyan átlagosokra nem kövérekre de nem is olyan nagyon szépekre
2018. márc. 18. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Azért van elterjedve itt, és mindenhol, mert így van...
2018. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó igaz nem olyanokat írok mint a többi hogy szimpatikus vagy kisebbségi, tetszel, ismerkednék és társai
2018. márc. 18. 10:59
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Te valószínűleg valamit jól csinálsz: megkapó, frappáns, kreatív, valamilyen módon a nőket magával ragadó leveleket tudsz írni. Sokan nem képesek erre, már a nyitást elszúrják, aztán persze, hogy nincs folytatás.
2018. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Már miért kéne egy frappáns vagy megkapó levelet írni egy vadidegennek?

Ez például nekem mindig is szürke zóna volt az internetes társkeresésben.

Azt se tudom kicsoda, miért nekem kéne valami bensőséges hangnemet, vagy valamiféle komolyabb erőfeszítést tennem érte?

2018. márc. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nem hiszek neked. Nem is tudsz írni. Egy épkézláb mondatod sincs.
2018. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

"Már miért kéne egy frappáns vagy megkapó levelet írni egy vadidegennek?" => Rohadtul igazad van. Őszintén mondom, írhat akármit az ember, ha a kép nem okés, akkor oly mind1.

(Ez nem azt jelenti, hogyha a képen rendben van, akkor lényegtelen, mi van a levélben, úgyis lesz válasz, mert igenis számít az is.)

2018. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell valami egyedit írni, mert nagyobb esélye van hogy visszaír így. Lehet hibáztatni a rendszert meg az egész női nemet, de felesleges, mert utána is így fog menni el kell fogadni (de megjegyzem élőben se úgy mész oda hogy szia miujság mert ugyan úgy lepattint). Egy nőre azért naponta jópáran ráírnak és annyival hogy "szia mizu"..nem csoda hogy unják már mint a fene. Amúgy pl ha a tindert veszem alapul ott úgy van hogy alapból csak olyanra írhatsz akinek te is tetszel kép alapján. Ha meg nem válaszolnak nem kell törődni vele sokan csak az önbizalomtuning miatt vannak fent.
2018. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
#3-as vagyok. Nyilván valahogy el kell érni, hogy a töménytelen mennyiségű - és sokszor meglehetősen -sablonos levél közül a tiédre felfigyeljen a nő, és azt mondja magában: "Na, végre, nem egy tucatlevél!" Innentől kezdve pedig benne van, hogy válaszolni is fog: mert valamit máris elindítottál benne. Ismeretlenül is kitaláltad, mi tetszik neki, milyen módon lehet a figyelmét felkelteni.
2018. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőség, ha adja magát a helyzet - a fotó, a leírás - spontán, akkor írok frappánsat.

Múltkor láttam egy olyan képet, hogy a csaj egy ketrecben volt, na arra lehet frappánsat írni mert adja a szituáció, vagy volt egy másik, akin tapsihapsis pulóver volt, az is esélyes, de most feltesz egy csaj egy teljesen átlagos képet, ahogy ücsörög egy korláton, vagy egy kávézóban, esetleg csinál egy szelfit a fürdőszobában, és akkor ilyenre kínlódjak, hogy összehozzak valami g..ci nagy nyitányt?

2018. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es, hát próbálom leképezni a szituációt. Mondjuk rám írna 20 csaj. Azok közül lenne mondjuk 4-5, akire azt mondom, hogy külsőre oké, viszont lenne köztük 1-2, aki meg azt mondanám, hogy külsőre nagyon oké, akkor nyilván azokkal kezdek el beszélgetni.

Azzal a kettővel, de ha az egyik valami frappánsat írna a másik meg egy szimpla ismerkedési szándékkal nyitna, nem dobnám a kukába.

Azt nem tudom, a nőknél ez hogyan megy, de logikailag egyelőre nem látom, miért kéne egy durva kétsorossal indítanom ahhoz, hogy egyáltalán számba vegyen.

2018. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!