Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél a náluk 1 vagy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél a náluk 1 vagy 2 fejjel magasabb pasik beszerzésének milyen gyakorlati előnye van a trófea gyűjtésen kívül?

Figyelt kérdés
Mivel szerintem normálisan nem lehet csókolózni,de még beszélgetni sem.

2018. jún. 23. 12:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Két nagyon fontos ok van: a tűsarkúhoz jól mutasson a pasi,mintha egyfajta ruhakiegészítő lenne a párjuk, no meg a rengeteg gyilkos ,rabló ,támadó menyét ,és prérifarkas ellen akik naponta betámadják szegény gyenge nőt, jól meg tudja majd védeni a magasságával,mert tudvalevő hogy a hosszanti méret minden centije négyzetesen növeli a harci képességeket ..
2018. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Mivel 145centis pasit nehéz találni, erre nem gondoltál kedves kérdező??
2018. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

Az ösztöneik orgazmusa :)


Én egy jóval alacsonyabb lánnyal ismerkedek, 190 vs 158, és tényleg nehéz így csókolózni, de azért nerm vészes. Én próbálom "beszerezni", ő rajta csak látszott, hogy elviselne :)

2018. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanaz, mint amiért egyes férfiaknak a dinnye méretű mellek jönnek be. Az se jó semmire, a szoptatás képességét nem befolyásolja a mell mérete.
2018. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlati előnye semminek nincs. A hosszú hajnak sincs a tüsivel szemben, a kerek fenéknek sincs a lapossal szemben, a peckes cicinek a lógóval szemben... ja, hogy egyikre jobban ráizgulsz? Akkor megvan a megoldás.
2018. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Semmilyen. De ki beszélt itt gyakorlati előnyökről? Aki szándékosan magasabb férfit választ maga mellé, az pusztán esztétikai szempontból teszi, nem azért, hogy például legyen, aki a szekrény tetejét letörli. Egyébként igaza van a 4-es és 5-ös válaszolóknak, a formás mellek, vagy akár a vékony testalkat sem gyakorlati szempontok miatt jön be a férfiaknak, hanem mert az tetszik nekik, az stimulálja őket szexuálisan.
2018. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Csakhogy a kismellű vagy kövérebb nők is simán elkelnek pillanat alatt, sőt kifejezetten nagy rajongó táboruk van, ellentétben az alacsony pasikkal .Olyat még nem hallottam egy nőtől sem, hogy kifejezetten az alacsonyabb pasik jönnek be nekik,ellentétben azzal,hogy rengeteg férfi kifejezetten nem szereti a nagy mellet, vagy nem szereti a véznákat.
2018. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Egy magas pasi arányosan nagyobb minden tekintetben. A helyes arca is karakteresebb, nagyobb a feje/arca, amit jobb érzés simogatni (főleg ha borostás az arca és dús haja van), nagyobb a mellkasa amin "pihizni" lehet este "romcsizás" közben, hosszabb a lába, amit szintén izgatóbb látni a kanapén feküdve, szélesebb is a válla, amit átkarolva szintén nedvesedést okoz és igen...

...péniszméretben is átlagban nagyobb. Talán utóbbi a legfontosabb szempont. Nem törvényszerű, de egy magas pasinak átlagban nagyobb a férfiassága (kivétel erősíti a szabályt). És mindannyian tudjuk, hogy a nők bolondulnak a nagy farokért, hiszen azzal jóval élvezetesebb a szex.

Lényegében ezekért a pillanatokért imádják a nők a magas pasikat:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

170 centisen sz** érzés belegondolni, hogy nekem ilyenben sosem lesz részem, de sajnos el kell fogadni.

2018. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én még sohasem "szereztem be" senkit, de valahogy sohasem voltak társtalansági gondjaim.
2018. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

"Olyat még nem hallottam egy nőtől sem, hogy kifejezetten az alacsonyabb pasik jönnek be nekik"


Én se hallottam még olyat férfitől, hogy az jön be neki, ha a nőnek kisebb melle van mint neki. A férfiak azt várják, hogy a nőnek kicsivel vagy sokkal de nagyobb melle legyen, mint egy férfinak, ahogy a nők nagy része meg azt szeretné, ha a férfi kicsivel vagy sokkal magasabb legyen. Egyikre sincs logikus magyarázat, a nőknek a férfi nemi jellegek a vonzóak, amibe beletartozik a nagyobb testméret.


Amúgy ha egy nő "elkel" akkor egy férfi is, szóval ugyanannyi férfi és nő van párkapcsolatban. És nem csak magas férfiaknak van barátnője.

2018. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!