Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakuljon ki valami? Párkapcsolat, ha egyszakon vagyunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú az egyetemen, nem rég ismertem meg. Körübelüül 2-3 hete, egy vizsgán. Kölcsonadtam neki egy számoló gépet. Azóta, ha találkozunk mindig odajön beszélgetni. Nagyrészt a tantárgyakról, de azért kitértünk már más dolgokra is. Múltkor a debreceni egyetemi könyvtárban odaült hozzám tanulni, velem szembe.

A férfiak terén az a problémám, hogy mindig átmegy barátságba az egész. Annyira haverként kezelem őket. Akiknek meg egyértelműen tetszek, azok általában nekem nem.

A fiúnál még ott tartok, hogy nem egyértelmű semmi se. Nem tudom mit akar. Barátkozik, vagy esetleg majd többet...

Hiszen fura, hogy mindig odajön, és odaül, amikor más ismerősei is vannak. Viszont, tényleg lehet, hogy csak szimpatizál velem, mint barát. Ha ez utóbbi lenne, nem tudom mit csináljak, hogy elérjem, hogy ne így tekintsen rám.

Vagy esetleg hogy flörtöljek vele?

Tehát jelenleg kérdéses, hogy csak barátkozik-e, vagy tetszek is neki. Nekem tetszik, és jó lenne, ha én is neki, és elhívna majd vizsgák után. Nem akarok túl haveri lenni vele emiatt.



2018. jún. 24. 15:16
 1/5 anonim válasza:
ha a haverjai helyett téged választ szeretne vmit, csak nem kapta még meg azt a jelet
2018. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem is a haverjai, szerintem a szakon, évfolyamon nincsenek annyira haverjai, csak felsőbb évesek közül, azt tudom. Viszont, amikor velük van is mindig megállna beszélni velem. Évfolyamból meg ismer azért lányokat, de hozzájuk nem megy így oda....

Plusz, sokszor van lányok társaságában. Lehet, hogy ilyen fiú, aki szereti a lányok társaságát, barátságát.

Számomra ezek miatt bonyolult a kérdés.

2018. jún. 24. 15:23
 3/5 anonim válasza:
face megvan?
2018. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miután mindig odajött, egyszer amikor a haverjával volt én meg a barátnőmmel láttam, hogy megint odajönne, de én elmentem és rosszul éreztem magam utána, azután bejelöltem, kértem tőle jegyzetet majd következő nap ő is kért tőlem.
2018. jún. 24. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki! Beszélgessetek neten!
2018. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!