Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fogom ki a már foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogom ki a már foglalt lányokat? 22/F

Figyelt kérdés
Legtöbbször, ha elbeszélgetek egy csajjal, és vmit elindítana bennem, egyszer csak rájövök vhonnan, h van pasija, mintha vonzanám az ilyeneket, pedig tényleg elég random helyzetekben ismertem meg ezeket lányokat, másoknál is van ilyen?

2018. jún. 25. 23:50
 1/7 anonim válasza:
52%
Engem megvertek ugyan ezért
2018. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%

A párkapcsolatban élő nők sokkal nyitottabbak, felszabadultabbak, érezni rajtuk, hogy szarnak bele, ki mit gondol róluk.

Egy egyedülálló nő görcsöl, parázik, paranoiás, négy szemmel lesi, hogy melyik hapsi mit hibázik, s melyik hapsi mit gondol róluk. Az egyedülálló csajoknál szerintem ez már beteges mértékeket ölt.

A korábbi munkahelyeimről is hasonlókat tudok mondani, a legjobb beszélgetőpartnereim foglalt csajok voltak, a szingli csajok meg már első pillanattól fokhagymával, ezüstkereszttel sugározták magukból, hogy "ne, ne közelíts hozzám, te hitetlen". Amúgy pár hónappal később meg pont azt tapasztaltam, hogy a cég legdurvábban kinéző alfahímje csapta nekik a szelet, s pozitívan fogadták.

Úgyhogy sakk-matt, a normálisabb kategóriájú, foglalt csajok bizony foglaltak, az egyedülálló csajok meg minimum 50 méteres gyökerek.

2018. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert szinte az osszes lanynak van baratja, ha az ismerosi korombol indulok ki. Nem nehez foglalt lanyokat megismerni.
2018. jún. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 peca1000 ***** válasza:

Azért tértem rá anno a netes társkereső oldalakra, mert ott látom, hogy van e valakije, vagy nincs.


Élőben 10 lányból 9-nek volt pasija, annam az 1-nek nem jöttem be.

2018. jún. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert mind foglalt, aki meg éppen nem az "bonyolult" kapcsolati státuszban van ,tehát éppen 3-4 kan legyeskedik nekik és végig próbálgatja mind.Esetleg siratja az exét és néha felmegy hozzá egy kis exszexre...Vagy esetleg nem ér rá ismerkedni és mindenkit elmar maga mellől.
2018. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj nem ilyen megkeseredetten állok én ehhez, könnyen ismerkedem a lányokkal altalában szeretnek velem beszélgetni, lenni, csak akivel én gondolnék kicsit komolyabbra esetleg vagy csak meg fog vmiért tuti van barátja, lehet h azok a lányok normálisabbak akiknek van barátja?!
2018. jún. 27. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván a piacon is hajnalban kapkodják el a szép árut, és a végére marad a kukacos ütődött selejtje.
2018. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!