Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van köztetek olyan átlagos lány, akinek bejönnek a kisfiús vonások egy pasin?

Figyelt kérdés

Sajnos az élet elég szűkmarkúan bánt a genetikával így nem születtem vonzó pasinak. Keskeny áll/állkapocs/nagyobb középső fogak/mélyharapás 2 fogszabályozás után is stb. Alkatilag még ennél is rosszabb a helyzet (privátban erről írhatok bővebben). Nézegettem egy plasztikai sebészet árajánlatát és egy állimplantátum már pár százezer forintért csodákat tehet. Erre gondolok:

[link]

Sok hasonló rossz adottságokkal rendelkező pasinak javaslom, hogy érdemes ezzel kezdenie, ha egy átfogó beavatkozáson akar átesni, hogy megfeleljen a nőknek, mert egy férfias áll hiánya elképesztő hendikep.

Nekem jelenleg így néz ki oldalprofilból:

[link]

Természetesen kifejezetten csajoktól várnék véleményt koncentrálva a fenti kérdésre. Illetve arra lennék még kíváncsi, hogy egy gyerekes külsejű pasinak mit érdemes még tennie - a plasztikai beavatkozásokon kívül - hogy vonzó legyen a nők szemében?



2018. jún. 26. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kisfiús az arcom/külsőm de biztos nem végeznék plasztikai műtétet miatta... 26F
2018. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocs, de nem vagy normális. Nincs az álladdal semmi gond. A helyedben biztos nem szabatnám át magam ilyen hülyeség miatt.

Ne vizsgálgasd magad nagyítóval és ne keress több hibát magadon, mert így be leszel feszülve és ez ordítani fog rólad. Elhiheted, hogy nem ezen fog múlni.

Menj, sportolj valamit, ha az alkatoddal van bajod, attól még magabiztosságot is kapsz.

2018. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs baj az álladdal. Amúgy én átlagos nő vagyok, a párom kisfiús arcú, én nagyon vonzónak tartom őt. (Pontosan nem tudom megmondani, mi a kisfiús rajta, szerintem az egész együtt.)
2018. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is hasonló a fizmiskám, de azt tapasztaltam, hogy ez inkább hátrány. A nők max 2 %-a kedveli ezt, és elhiheted nem közöttük vannak a "legszebbek". :)

Én nem fekszek kés alá, de már lemondtam a kapcsolatokról. :) Jobban teszed, ha te is lexarod az egészet. :)

2018. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, fiúk, értsétek már meg, a nőknek elsősorban határozott kiállás kell! Nem macsó, nem bunkó, de határozott és magabiztos. Ezt kell gyakorolni, meg a kommunikációt és akkor lesz nőtök, függetlenül az állatoktól és egyéb külső paramétereitektől.
2018. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös:

Ha ilyen egyszerű lenne, akkor már mindenkinek lenne nője. :D De ott van még a nők által támasztott másik, legalább 10 paraméter a mércéjükben. :) De én lexarom az egészet, nem akarok megfelelni senkinek, csak magamnak. :) Olyan vagyok, amilyen a nekem legjobban tetszik, a többiek nem érdekelnek. :D F

2018. júl. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Az a baj, hogy ez egyáltalán nem egyszerű. Ha neked igen, akkor szerencsés vagy, örülj neki.
2018. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!