Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban nehéz gyermekgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban nehéz gyermekgyűlölő barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Utálom a kisgyerekeket állandóan nyávognak, sírnak, meg idegesítőek számomra és hasonló gondolkodású gyermekellenes barátnőt szeretnék magamnak. Gyakran érzem azt, hogy elborul az agyam, ha egy gyerek nekiáll óbégatni mellettem...ha nincs ilyen nő, akkor inkább egyedül öregszek meg...29/F
2018. jún. 26. 19:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Van facebookon valami gyerekellenes csoport, talán tudatos gyermektelenek a neve vagy ilyesmi. Ott tuti találsz ilyen nőt. Meg amúgy is van belőlük elég. Fura, mert a másik típusú férfiak meg állandóan arról panaszkodnak, hogy nincs elég családcentrikus nő. Úgy tűnik mindenféle nőből hiány van, mindig pont abból van sok, amelyik nem kell.
2018. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem nehéz, vannak ilyen nők. Ettől függetlenül még az indokolatlan gyűlölet minden esetben orvosi eset.
2018. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Miért akarsz gyermekgyűlölő nőt?Nem elég az ha olyat találsz aki nem szeretne gyereket?


Lehet,hogy számodra egy társ is idegesítő lesz, elég nehéz egy hisztis nőt is elviselni!

2018. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, akik nem szeretnének gyereket, de az se baj, ha utálja őket. A csoportot megnézem nem is hallottam róla.
2018. jún. 26. 19:50
 5/30 anonim ***** válasza:
36%

Mert ugye te nem voltál kicsi, és sosem hisztiztél vagy sírtál?! Annyira utálom az ilyen kérdéseket... Mi az hogy gyermekgyűlölés?! Oké, nem mindenki szereti a gyerekeket, de azért hogy gyűlölsz egy szerencsétlen gyereket, nekem erős.

Egyébként vannak ilyen nők, általában önimádóak, akiknek nincs idejük/kedvük gyereket nevelni, vagy épp az alakjukat nem akarják tönkretenni. Normális nők nem gyűlölik a gyerekeket, és egy idő után vágynak is rá.

2018. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%

Az ilyen nőkkel csak 1 probléma van általában...

Hogy vesznek egy kis fos chivava-t vagy valami macskát aztán ő az isten. Öltöztetik ,babusgatják mintha valami felsőbbrendű lény lenne... és hidd el te nem leszel ilyen esetben az állat felett a ranglétrán.

2018. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%
Hogy valaki nem akar gyereket, oke, az o dontese, de az, hogy kifejezetten gyulolje oket, es maga az elvaras is nagyon beteges.
2018. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább háziállataim lesznek, mint kis sz@r.sok!
2018. jún. 26. 19:59
 9/30 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező

Csak majd szar érzés lesz egy idő után ha pl kinti a fenséges macska és amikor találkozol az asszonnyal 1 hét után a macskáért jobban lelkesedik akit mondjuk 1 napja nem látott...

2018. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
34%

"gyermekgyűlölet" - ettől a szótól mindig agyf@xt kapok, de nekem mind1....


Az ajánlott csoport amúgy tényleg jó ötlet, biztos találsz ott olyan nőt, aki neked is bejön.

2018. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!