Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol érdemes ismerkedni leginkább? 21/f

Figyelt kérdés

Pontokba szedem a gondolataimat az egyszerűség érdekében,próbálok röviden fogalmazni amennyire lehet:


1.Az internetes ismerkedésből már kezd elegem lenni,ugyanis tapasztalatom szerint azzal nemigazán jutsz semmire ha nem vagy legalább Brad Pitt-George Clooney kaliberű csávó. Gondoljunk csak bele egy átlagos lány a tinderen/badoon/valami hasonlón napi több száz üzenetet kap és se ideje se kedve nincs mindegyikkel foglalkozni(ez ilyen ipari mennyiségben teljesen érthető) és nyilván hatalmas választékból tudnak csemegézni.

Tapasztalatom szerint ha vissza is írnak akkor is olyan egyoldalú kommunikáció alakul ki(félszavas válaszok amik jó esetbe napi 2x jönnek)amiben kb. lehetetlen érdekesnek mutatni magad. Mintha egy fejeskáposztával diskurálnék komolyan...

De tényleg nem gondolom,hogy a lányok ezt gonoszságból csinálják(néhányan legalábbis) csak a ,,rendszer" ezt hozza elő belőlük.

Ja és egyébként a szia-mizuzásról már rég leszoktam :)


2.Szórakozóhelyekre nem szeretek járni meg ott nem is lehet beszélgetni senkivel az embertelen zajban(smárolni már párszor sikerült ilyen helyeken de értelmesen társalogni nem).


3.Ha buszon/kávézóba stb. helyeken kezdeményezel beszélgetést akkor jó eséllyel pszichopatának vagy szexéhes pasasnak gondolnak aki csak ágyba akar hurcolni egyből. Igaz volt már jó tapasztalatom is ilyen téren


Más lehetőség nem jut eszembe,úgyhogy lehet az internetes ismerkedést kéne erőltetni jobban vagy megszeretnem discoba járni :) Ti mit gondoltok ?



2018. jún. 26. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jól látod, ha nem jók az adottságaid, ezek a lehetőségek kilőve. Marad a közös baráti társaság vagy a munkahely/suli. Ha nincs nagy baráti társaságod és a munkahelyeden nincs képben senki, akkor megszívtad.
2018. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint marha randa nő lehetek, mert az életben nem kaptam badoon meg hasonlókon napi több száz üzenetet :D
2018. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
#2: Valószínűleg igen, ha tinderen egy hét alatt nem hoztál össze 100 matchet. Ronda nő ismerőseim is büszkélkedtek, hogy max. 2 nap alatt sikerült. A válaszodnak amúgy mi értelme volt a kérdés szempontjából?
2018. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak erre a feltételezésre reagáltam, hogy minden nő több száz üzit kap és ezért nem érdemes neten ismerkedni.
2018. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#4: Ezt a feltételezést itt már kérdéstől függően nők is alátámasztották. Ettől függetlenül tény, hogy a gyk, ahol divat előadni, hogy még egy szép nőnél sem próbálkozott soha, senki.

Engem komolyan érdekelne, hogy tinderre regisztrálva, 3 normális képpel pl. hány matchet hoznál össze egy hét alatt.

2018. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem meg abszolút nem érdekel :) Én azokról a ronda nőkről néznék fotót, akik naponta százával kapnak üzenetet. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lehet ez a kategória.
2018. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azért a több százzal túloztam nem kell szószerint venni :)


Szerintem ha van fent mondjuk 3 normális képed és kipróbálod tinderen hogy mindenkit jobbra húzol akkor elég hamar összegyűlne szerintem olyan 10 Match :) Garanciát nem vállalok érte,de próbáld ki nyugodtan...

2018. jún. 26. 20:39
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze fogalmam sincs,hogy nézel ki, de tapasztalatom szerint egy kissé csúnyácska nő is sikeresebb mint egy átlagos,középszerű fiú.
2018. jún. 26. 20:41
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem matchekre vadásztam ilyen helyen :D Hanem mondjuk kapcsolatra, de az nem jött össze. Egyébként meg gondolom, neked is megvan a típus, hogy ki a bejövős, a többi meg le van ejtve. A népszerű lányokra sokan írnak, nyilván van miből válogatni.
2018. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

69%-os valahogy sejtettem, hogy igazából az egész csak egy ilyen szokásos felszínes szövegre fog kimenni. Az a kategória, amelyik ismerősöm 2 nap alatt összehozta a 100 matchet, túlsúlyos volt és elég férfias arcú. Élőben eddig 1 srác hívta randira, de tinderen nyerő volt.

"A népszerű lányokra sokan írnak, nyilván van miből válogatni."

A nem népszerűekre is. Kivéve a gyk-n. Írtam már.

2018. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!