Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon az szociopata lehet aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az szociopata lehet aki interneten ennyire bókol?

Figyelt kérdés
Sokszor dicsér, szíveket küld, úgy ír rólam hogy pl. édesem. Még nem is találkoztunk, de már azt írta hogy járna velem. Szerinte sok a közös bennünk. Amúgy egy helyes pasiról van szó.
2018. jún. 27. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Fapitsa.

31/f

2018. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Normális férfi. A párom is ilyen.


Nagyobb gondod ne legyen! 35+

2018. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó de mi még nem is találkoztunk személyesen.
2018. jún. 27. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Minden nővel így viselkedik. Alig várja, hogy végre valakivel lefeküdhessen, de annyira nyomul, hogy senkinek se kell.
2018. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Tetszel neki egyelőre, mert nem neki mondod ezeket. Nyugi, egyből abbahagyja, miután nem örülsz inkább, hogy ennyire bejössz annak, aki neked is bejön.

31/f

2018. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Hatalmas problémáid vannak. Van egy neked tetsző srác aki sokat bokol, de te ezt elkönyveled elmebeteg viselkedésnek.

Szerintem inkább sehol ne akarj ismerkedni, hanem menj vissza legozni.

2018. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mégis, internetes ismerkedésnél mit lehetne írni, amitől nem egy átlagos f..znak gondolod a másikat?

Valami nagyon extrémet, különlegeset kell dobni hogy a nő hajlandó legyen találkozni! Ő így próbálkozik. lehet hogy kicsit túltolja, az is lehet hogy csak szexre hajt, ezt így senki nem fogja tudni megmondani

2018. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki, interneten keresztül így lehet felépíteni az érzelmeket. Ebben persze benne van az a veszély, hogy egy általunk kialakított illúzió iránt kezdünk érzelmeket táplálni, de találkozzatok minél előbb és nem lesz gond. :)

Én kifejezetten ezt szeretem mikor egy pasi udvarol, bókol, érezteti, hogy kellek. Csak arra figyelj, hogy legyen visszacsatolás, ő is érezze a részedről, hogy bejön neked, ezt meg hogy felmerült benned az elmebetegség gondolata, igyekezz titkolni. :D

2018. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk azt tapasztaltam, hogy az ilyen típusú férfi egy Casanova, akinek jó a dumája. Nem szociopata, csak ért a nőkhöz.

Ha valóban extra szép nő vagy, még igaz is lehet, ha nem, akkor csak hülyít. Persze ezt nehéz megítélni, mert annyit dob a nő önbizalmán, én is egyből szépségkirálynőnek kezdtem magam érezni a bókjaitól, aztán amikor már teljesen behülyített, dobott. Még találkozni se akart. Igazából szerintem csak unatkozott és itt szórakozott.

Azóta én tartok a nagyon bókolós férfiaktól.

Egy másik, akit személyesen ismertem, szintén nagyon könnyen dobálózott a szívecskékkel és szíves puszikkal, hidd el, ő is egy nagy szélhámos volt.

De ne általánosítsunk, lehet hogy csak én vagyok peches vagy extraronda.

2018. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak buta simán. Ugyanis interneten keresztül nem lehet megismerni a másikat. Így személyesen lehet egy olyan benyomása lesz hogy legközelebb már nem akar találkozni. Amúgy nőben is van ilyen, tapasztalatból már nem is folytatom ilyen nővel, ugyanis szerintem nem normális valakit édesemnek stb nek hívni amíg nem ismered! És netes ismerkedésnél ne mondja senki hogy ismeri azt akivel még személyesen nem is találkozott.
2018. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!