Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon az normális ahogyan ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az normális ahogyan ő ismerkedik interneten? Vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Ne oltsatok le, csak tanácsot szeretnék kérni. Már első nap szíveket küldött, meg gyakran dicsér milyen szép vagyok. Már olyanokat írt hogy jó lenne ha mellette lennék, átölelne.
2018. jún. 26. 14:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg azt is írta hogy sok bennünk a közös.
2018. jún. 26. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiányos..
2018. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vashiányos. :D
2018. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy annyira szimpatikus vagy neki, hogy a netről lejövő kevéske információ alapján jót érez :-)

Kicsit túltolja a dolgot, nem feltétlen biztos hogy csak szexet akar.

2018. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meg akar fektetni, dobjad minél előbb. :D
2018. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen neten ez normális.


Az más kérdés hogy te ehez mit szólsz hogy egy olyan ember aki nem is ismer ezt csinálja. Nekem nem lenne szimpatikus.

2018. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!