Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony keresettel 90 fokos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony keresettel 90 fokos szögbe kiálló fogakkal sokat kockuló 27 éves fiatalemberként mi a teendő ha még nem volt soha barátnőm? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 16:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyűjts pénzt fogszabályzásra, de valami jobb orvosra, mint akit én gyerekkoromban kifogtam (mondjuk nálam nem is volt indokolt, csak egy kicsit kusza volt a fogsorom, a szüleim azt hitték, jót tesznek, de tönkretették a fogzománcomat, de azért vannak jobban odafigyelő orvosok is, az én fogaimnak viszont már mindegy...)
2018. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

A sok kockulás azt jelenti, hogy imádsz programozni és jó is vagy benne?

Vagy azt, hogy a videójátékok világában élsz?

Ha az utóbbi a helyzet akkor kuka vagy.

Ha az előbbi, akkor sztár is lehetsz.

2018. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

Alacsony kereset? Ez mit jelent? Hazánkban az emberek 70%-a minimálbéren van, csak úgy szólok!


És nem volt annyi eszed, hogy ennyi évesre összespórolj egy fogszabályzóra?


Menthetetlen vagy!

2018. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, hogy 90 fokban kiállnának a fogaid. Használd fel a kockulást hasznosan, kezdj programozni, iratkozz be egyetemre, később lesz nem okoz majd gondot kifizetni a fogorvost.
2018. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
-lesz
2018. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Küldj már egy képet erről a 90 fokról.
2018. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom te is csak egy átlagosan csinos szomszédlány típust (aka smink nélküli modellt) keresel. Neked mindegy, te csak annyit kérsz, hogy legyen vékony, feszes, hosszúhajú, és persze házias. Ja, meg téged fogadjon el úgy, ahogy vagy.
2018. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-eskénél a pont:)
2018. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
#7 neked milyen nő kell? Ronda? :D
2018. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nincs szomszédja :(
2018. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!