Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehezen tudom kimutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen tudom kimutatni az érzéseimet, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen nyílok meg akárkinek érzelmileg, viszont akinek igen azt foggal körömmel védem mindentől.(nem mászok rá az életére, csak ha nehézségei vannak akkor ha kell ha nem segítek)


A probléma itt azzal van, hogy lányoknak(de amúgy mindenkinek) különösen nehezen nyílok meg, eldumálni eltudnék velük, csak egy idő után mindig kínossá alakul, hogy rólam alig van szó, inkább csak róla, és hiába van meg a vonzalom, egy idő után kiábrándulnak belőlem, mivel annyira rejtegetem magam, közben pedig úgy teszek mintha az égvilágon semmi gond nem lenne.


Valaki tud valami okosat erre?:D


2017. nov. 26. 19:42
 1/4 anonim válasza:
Olyan témákat keress, amiben mind a ketten ugyan úgy tudtok beszélni. Ha mondd valamit, pláne hogy milyen kutyája van, akkor te is meséld el az ehhez kapcsolódó élményeidet. Remélem érthető volt. Ha nem nyugodtan írj:)
2017. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pont ugyan ilyen vagyok.

Ezt csak azért írtam, h nem vagy egyedül, és h könnyebben megtaláljam ezt később, ha már sok válasz lesz rá. :)

2017. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de ha egy pasit tényleg érdeklem egy idő után rájön, hogy vannak érzéseim, csak nem mutatom ki.Aztán vagy tovább áll vagy türelemmel vagy felém.

És, hogy mi a megoldás, azt sajnos én sem tudom.. :D Remélem sokat segítettem a semmit mondó válaszommal :D

2017. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát már az is megnyugtat, hogy tudom nem vagyok egyedül :D
2017. nov. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!