Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek nem a tökéletesnek tűnő nők tetszenek?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy pl. van némi szépséghibája, de inkább különlegessé teszi mintsem csúfítja.


Láttatok vagy tetszett már ilyen nő?

Hogyan jellemeznétek?


2018. jún. 28. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
A köldökéig lógott a melle.
2018. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Szőke , zöld szemű , kis lányos arc 18+ közben, és a szépséghibája nem fedezhető fel . Szamunkra férfiaknak ezek nem nagy dolgok , vagy láthatatlanok , nem ugY mint a nőknek akik hajszálra pontosan végig nézik a férfit.
2018. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
le volt törve a foga, vagy anyajegy valami feltűnő helyen, vagy mire gondolsz?
2018. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as, igen... hasonlókra gondoltam!
2018. jún. 28. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Egészen mást jelent számomra a tökéletes nő. Egyebekek közt pl érezteti, hogy különleges vagyok a számára. Nem is zavart a heg a szeme alatt.
2018. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én ilyen vagyok! Mindig is az olyan nők tetszettek, akiknek a külsejében van valami különleges, legyen bár az mások szemében "hiba". A tökéletes kirakatbabákat tán csodálom, ámde nem szeretem, s képzetem hegyvölgyiket nem járja.
2018. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

LEhet, hogy volt, de nem emlékszem.

Általában a nők azért el szokták fedni ezeket sminkkel, hajjal, ruhával.


De ettől függetlenül nem emlékszem.

3-as voltam

2018. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
49%
Nekem kizárólag azok a nők jönnek be, akik ugyan valamilyen nőies formát képesek ölteni némi extra szépséghibával, kimondottan jellegzetes arcvonásokkal. Tudod, amit könnyen megjegyzel, s amit nem tévesztesz össze az utcán veled szembejövő csajok 90%-ával. Tökéletes! Legalábbis számomra. A tökéletes testű, gazella, királylány, hableány típusú ribizliket kerülöm, kajak 800 oldalas esettanulmányt lehetne írni róluk a pszichiátriára. Nyak fölött gatya mind. :D
2018. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nunijan van egy webhely olyan? Keményen megdugtak?
2018. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Láttál már kövér nőt sportos férfival? Na erre itt a válasz...


Ja igen... csak a kérdés meg lehet vérzik olyan szempontból hogy a sportos csávónak lehet ő volt a tökéletes.

A szépség szubjektív. Nyilván olyannal jön össze az ember aki neki tökéletes.

2018. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!