Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik hivatástudatnak élnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hivatástudatnak élnek azok inkább ne is ismerkedjenek mert családot nem fognak tudni alapítani?

Figyelt kérdés
Sajnos többször próbálkoztam nőknél és mikor megtudták hogy mentőzök akkor eléggé gyorsan leépítették és volt olyan aki bizony bevallotta hogy egy mentős nem keres sokat szinte semmit és hogy akarok így családot alapítani hogy akarom a gyerekeimet nevelni hogy akarok egzisztenciális biztonságot adni majd a családomnak.... Ezeken gondolkodjak el és utána ismerkedjek....
2018. júl. 1. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Más egy hivatást szívből szeretni és űzni és más karrieristának lenni. Utóbbi nekem sem kéne, előbbi meg én is vagyok. A párom tűzoltó, hasonló szemléletmóddal és fizuval. Kétszeresét keresem az övének, mert gazdasági pályán dolgozom



Sosem volt köztünk probléma sem a pénz, sem az, hogy ne ért volna rá. Heti 2-3 napja szabad, azt hiszem, csak 2x van éjjel is szolgálatban, akinek ennyi közös idő nem elég, azzal komoly bajok vannak.

2018. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is nehez volt a parkereses ugyancsak eu

A mai napig neha merges a ferjem ha mennem kell csaladi program kozepen vagy nappali alvasok miatt

Nem lehetetlen csak hasonlo nezetu embert kell talalnod

2018. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!