Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem igyekeznek a férfiak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igyekeznek a férfiak vagy a nők igényei túl magasak?

Figyelt kérdés
Nemrég az egyik barátnőm rávett hogy kipróbáljak vele egy társkereső aplikációt. Na jó. Feltöltöttem a fotómat, kitöltöttem a profilomat, megírtam a bemutatkozásomat és elkezdtem böngészni az oldalt. Úgy áltam hozzá hogy na nézzük meg ki van itt, tehát nem volt valami konkrét elképzelésem hogy kit keresek. Viszont a felhasználók nagy részét belehetet osztani a klaszikus csoportokba: fuckboy, kombajnos parasztok, öreg perverzek kapuzárási pánikal, a "jó" fiuk és azok akik még most se tudják használni a fényképezőgépet. Durván 4 órán át böngésztem az oldalt és kb. 10 embert találtam akire azt mondhattam hogy "Na igen, Ő tudja hogy kel eladnia magát". Később kiváncsiságbol végignéztem a lányok profilját is. A szokásos aranyásókrol felesleges beszélnem, de azt vettem észre hogy a lányok a legjobb fotóikat posztolják és a bemutatkozásaik szépen megvannak fogalmazva. Miért van ez? Most a férfiak tényleg enyire nem igyekeznek, vagy csak a nőknek magasak az igényeik? Vagy lehet hogy az amit a nők természetesnek tartanak az a férfiak számára extra erőfeszítés?

2018. júl. 2. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

többnyire igen....

"Vagy lehet hogy az amit a nők természetesnek tartanak az a férfiak számára extra erőfeszítés?"

2018. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

vagy esetleg az egyik következik a másikból és a másik az egyikből...?

31/f

2018. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

A nőknek magasak az igényeik és társadalmilag egy átlagosabb lány is szépnek van beállítva.

Ha megnézted mindkét nemet, akkor pont azt láthattad, hogy a csajoknál általában egy csomó emoji, esetleg valami tucat tiniidézet van kint, míg egy csomó srác pont a bemutatkozó szöveggel akarja kompenzálni, hogy nem néz ki túl jól.

Lányoknál pedig láthattad, hogy a többség teljesen egyforma. Szinte ugyanazok a ruhák, pózok, smink, stb. Nincs túl nagy változatosság.

Képek terén egy dagadt srácot elég nehéz lesz előnyösen fotózni, mert nem férfias. Egy telt nőt viszont lazán lehet előnyösen, mert bádipozitív van, egy csomó férfinak bejön a teltség és vannak telt nőkre tervezett ruhák.

Tipikus viselkedés mindig, mindent a másik nemre hárítani, de amikor 100 kilós csaj ismerőseim csak a kockahasú srácokat húzkodják jobbra, akkor ideje lenne már észrevenni az elszállt igényeket az egyik nemnek.

2018. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, én nem tapasztaltam azt amit írtál.

Ffiként nézem a nők profiljait, nagyjából ugyanazokat látom mint amit te a férfiakról írtál.

Nagyon nagy hányaduk csak egyetlen egy képet tesz fel magáról. Ami alapvetően nem is lenne baj, de nagyon sokszor az az egy kép is homályos, v. előnytelen, v. úgy fényképezték hogy szemből süt a nap, és gyakorlatilag csak egy sötét alakot látni, vagy valami agyonretusált vagy snapchat-es kiskutyafüles borzalom...

Bemutatkozó szöveget 10-ből 1 ír magáról. Aki ír, azok közül regngeteg kioktató, férfiakat lenéző hangnemben íródott.

Ha számot kell írnom, azt mondom, olyan 40-ből 1 profil az amire azt mondom hogy ez rendben van, kerek, korrekt.


Lehet azért látjuk másként mert más társkeresőről beszélünk, vagy más korosztály, nem tudom...

2018. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
A lányok az életük x százalékát azzal töltik, hogy "szépítkeznek" meg magukat fotózgatják. A fiúk meg nem. Akkor minek meglepődni?
2018. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szívesen röhögtem volna veled rajtuk :)
2018. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Vagy lehet hogy az amit a nők természetesnek tartanak az a férfiak számára extra erőfeszítés?"

Meg ami a nők számára természetes, az a férfiaknak extra erőfeszítésbe kerül.

2018. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Igen, nők mindig szépítkeznek, abba jók, férfiak meg a pénzelőteremtésben, meg melyik mihez ért.

Nőknek jobb a szépérzékük, sokszor én is mosolygok egy két férfi képen, mikor olyan a beállítás, vagy a budi ott van a háttérben!:DDD


Ne legyetek már ilyen szőrözősek!


Az meg egy nagy tévedés h a férfiak nem igényesek! Te csak azt hiszed! El nem tudod képzelni mennyi szuper csinos full extrás női képet nézegetnek végig mire hozzád kerülnek! Mm re pontosan vizslatják a női testet.


Amelyik meg sportos meg tényleg jól néz ki, azt hiszi magáról h ő szuperman, közben meg agyilag gáz, hülyén viselkedik, azt bezzeg nrm is gondolnák a nem toppon lévő fiúk h ezek a full extrás pasik mennyi visszautasítást kapnak a hülye modoruk miatt!

2018. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Az is bicskanyitogató, mikor átlagos képet teszel fel, és a kutya is alig ír rád, egy két kövér idős, mikor meg csinos ruhásat az összes izmos fiatal pasi. Na hagyjuk már az egészet! Ez azt jelenti ha már nem vagy a toppon akkor ott fog hagyni? Erre építünk? Nem nézem az ilyenekes semmibe! Utálom őket!

Ne gyertek azzal h miért nem az átlagos fiúkkal ismerkedek, igen? És azok miért lusták sportolni? És ha nem sportolnak akkor mit várhatsz tőlük? Kényelmet meg kedves szavakat? Hát köszi!

2018. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Az is bicskanyitogató, mikor átlagos képet teszel fel, és a kutya is alig ír rád, egy két kövér idős, mikor meg csinos ruhásat az összes izmos fiatal pasi."


Akkor írj rá te arra, akivel ismerkedni akarsz.

2018. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!