Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya férfiak volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya férfiak volt már nektek csinos barátnőtök? Ismertek ilyen párt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 07:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem, és nem is ismerek ilyet. Csúnya barátnőm is csak érdekből volt.
2018. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Pl. Berki Krisztián elég ronda. Volt már jó nője.
2018. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
A csúnya relatív és a szép is. Nyilván vannak előnytelen külsejű férfiak, ahogy nők is. Én rondának tartom magam, mégis volt nem egy barátnőm, akiket megnéztek az utcán, és nem azért, mert sz.rul néztek volna ki. Tehát akkor mégsem lennék ronda? Egy szónak is száz a vége, szégyen, nem szégyen, én bizony szakemberhez fordultam ezzel a problémámmal, mert ez fejben dől el.
2018. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem volt. Sőt, barátnőm se volt soha. Nincs olyan nő, aki vonzódni tudna hozzám. Személyesen nem ismerek ilyen párokat sem.
2018. júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

Kèrdező!


Ki szàmít neked nagyon csúnyànak?

Mert meglepetèsemre egy valóban helyes,àpolt,sportos,önmagàra igènyes sràcra mondta azt egy cigàny csaj,hogy ronda.


De ennek a csajnak amikor meglàttam a pasijàt hàt....

Mèg büszkèn feszített a csaj a fiúja mellett.🤔


A sràc vèkony,elàlló fülű,fogatlan,gülü szemű volt.

A beszèdjèről inkàbb szót sem ejtek.


Ízlèsek ès pofonok.

2018. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ahogy körbe nézek a világba: sokkal több az önmagát csúnyának tartó átlag ember, mint a valóban csúnyának nevezhetõ ember.


Sokan így láthatatlanba, amikor “a csúnya férfi” vagy “csúnya nõ” fantazmagóriájával jönnek és rákérdezek, hogy “mi csúnya?”, akkor példának lelinkelnek egy ritka torzszülöttet (ami ugye azért elég ritkán fordul elõ).. mintha egyáltalán találkoznának ilyen emberekkel napiason.. Persze a téma a körülöttük lévõ emberekrõl szól.

2018. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Két nagyon szép barátnőm is volt régen. Hogy csináltam? Szerencsés voltam, ennyi.
2018. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Volt, mindketten nagyon jól néztek ki a húszas éveik elején. Azóta sok év eltelt már, egyikük full eligénytelenedett, másikuk meg nagyon durván elhízott.
2018. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
én mondjuk a lány fél vagyok, de szép arcúnak mondanak és jó az alakom is. két nagyon ocsmány palim is volt, nem is kevés ideig. azért voltam velük mert azt hittem jó a személyiségük és arra koncentráltam. ma már tudom hogy ez így sose jön össze, össze kell illenetek külsőleg is belsőleg is, sose jó ha az egyik fél vonzóbb, mert mindkettő feszengeni fog .. csúnya azért mert csúnyábbnak kevesebbnek érzi magát, a szebbik fél meg mindig gondolkozni fog hogy vajon nem e kaphatna jobbat, meg sokszor azon is hogy vajon mit szólnak az emberek hogy egy 'ilyennel' van. de persze biztos van olyan is aki erre 'vak', és tényleg csak a belsőt nézi, és még szép is. nagyon nagyon ritka lehet. de az is tény hogy több olyat látni hogy a csávó ronda, és nem a csaj, mert a lányok között tényleg van olyan aki csak a belsőt nézi, a srácok között nincs egyáltalán. de a legáltalánosabb a ronda rondával szép széppel kapcsolat. ha csúnya vagy, fogadd el és keress egy kevésbé szép lányt, én azt javaslom. 22l
2018. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
kicsit kijavítanám, a helyes srácok közt nincs olyan aki csak a belsőt nézi. a szép lányok közt meg van, bár ritka. ha a srác csak egy kicsit is néz ki jól, akkor már fullos barátnő kell neki. a csúnyák közt nyilván van, de az senkit nem érdekel, mert egyértelmű.
2018. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!