Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda/alacsony/csóró srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda/alacsony/csóró srácok! Hány éves korotokban jöttetek rá végleg, hogy sosem lesz csinos/szép barátnőtök?

Figyelt kérdés
Én már 10-12 évesen éreztem, már akkor minden lánynak hányingere volt tőlem és azóta csak egy minimális mértékben változott a külsőm. Mindeközben meg a régi ismerőseim úgy változtak át a serdülőkor alatt mint hernyóból a pillangó és végigorgiázták a fél megyét a legtutibb csajokkal, miközben felnőttkorukra Adonisz külsejű, dagadó izmos farkú alfahím sikeres álomkanok lettek. Én pedig továbbra is megmaradtam egy alacsony, sovány, kisfarkú nyikhaj senkinek, de legalább az egzisztenciám is a nullához konvergál. Manapság már egy légy is nagyobb figyelmet tud felkelteni egy lánynál, mert őt legalább igyekszik lecsapni, de engem még a legrondábbak sem hajlandóak észrevenni és elfordítják a fejüket, mintha valami számkivetett lennék. Ti hány évesen szembesültetek a fájó igazsággal?

2018. ápr. 7. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Azért még cirkuszi mutatványos lehetsz, ha tényleg annyira ronda vagy :)
2018. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
11%
20-21
2018. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

18 éves koromig éreztem ezt...aztán sikerült megváltozzak és nem fetrengtem tovább az önsajnálat mocsarában. Az arcom ugyan olyan maradt...de megtanultam öltözködni lett stílusom, normális hajam és láss csodát nem látom rondának magam és önbizalmam is van odalépni egy csinos lányhoz. Megtanultam szeretni önmagam, teljes mértékben tudom ki vagyok és mit akarok. Ja és volt már 1-2 barátnőm időközben. Szóval jobb lenne kiszállni ebből a mocsárból ami mindig csak lejjebb húz...most komolyan miért jó hogy itt láthatod másnak a nyomorát? Attól neked jobb lesz, ha más is küzd ilyen dolgokkal? Ha valami nem jó változtass...

23/f

2018. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Belegondoltál abba,hogyha ronda,alacsony,csóró vagy abból 2 a te hibád?

Nem kell konditerem hogy ha nem is adonisz,de legalább egy erős átlagos testalkatod legyen. Egyetem se kell,elég szorgalmasan dolgozni ahhoz!hogy keress havi 300 ezret. A fodrász meg a ruházat is sokat segít.


Ja,ehhez kellene pár èv? Màsnak is

2018. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

tuti hogy sokat lehetne a kulsodon meg javitani, de tuti abba is beletorodtel, hogy milyen a hajad az oltozkodesed.

Menj ki külföldre dolgozni, teremts egzisztenciát. jarj el szorakozni, ismerkedj. Mit vesztegeted otthon az idod??? Azert hogy meg kesobb teremthess egzisztenciát vagy soha? A mai nok jonnek mennek, keves tud magmaradni egy farok mellett. A no nem visz elore az eletben csak hatraltat a legtobb.

2018. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Én az utóbbi 1-2 évben könyveltem el magamban végleg, hogy sosem lesz barátnőm, maximum nagyon ronda/kövér nőknél lehetne esélyem, de képtelen vagyok vonzalmat érezni irántuk. Mivel se a középiskolában, se 5 év egyetem alatt nem jött össze még egy csók sem, így totál esélytelen a későbbiekben is, amikor nem forog majd napi szinten rengeteg korombeli csaj a környezetemben. A legnagyobb probléma, hogy rettenetesen ronda arcszerkezetem van, valamint ugyan magas vagyok, de mellé hosszú és vékony lábakkal, ami szintén undorító.
2018. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Már féltem, hogy ma nem olvashatunk a kis farkadról...
2018. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
16%
pl slim nadrágokat viselj, de ne tapadosat, az noies. slim V kivagasu pulover. zselezett tusis haj. ami vaganysagot sugall. NO mackonadrag, oriasi puloverek. Ha nem akarsz sovany izmos lenni, akkor sokat egyel es edz. pihenj is eves utan, hogy lerakodjon a zsir, amire tudsz epitkezni.
2018. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
kussolj már
2018. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

13-14


De az elet keresztbe tett. Jottek a kivul belul 10/10-es lanyok. Nem tudom hogy, de jottek. Aztan megszoktam a szep lanyokat, a nagy melleket, a kerek popsikat, a telt ajkakat, a hosszu hajakat. Es hat....reszegultem. Mar nem csak a benso erdekel, hanem a kulso is.


Kotve hiszem, hogy olyan rossz lenne a helyzeted ahogy te leirod.....rinyagep...-.-“

Majd akkor fogsz megcsavarodni ha a megizleled a dolgot, utana meg az lesz a bajod, hogy “kivul, belul szep legyen”.


Kuldj egy kepet privibe. Rinyagep!!! -.-

2018. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!