Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Ti akadtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti akadtatok nehézségekbe társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

20-30 év közötti nőkre gondolok itt leginkább.

Mármint ezt úgy értem hogy ti hisztek abban hogy majd valahogy összetalálkoztok a nagy ő-vel akár neten,akár élőben vagy nem reménykedtek csak élitek a saját életeket,céljaitok megvalósítására koncentráltok és majd aközben megtaláljátok vagy konkrétan adtok időt is az ismerkedésre?

Bevallom az őszintét 21 évesen picit megijedtem (tudom fiatal vagyok most jön majd még az "élet" az igazi szórakozás..stb)

de én pozitívan állok a dolgokhoz attól függetlenül hogy kicsit ijesztő ilyen korban egyedülálló lenni,még ha tudom is hogy sokan vannak szinglik ilyen korban (sok csalódás is ért már.) de nem tud lelombozni abban, hogy tudom hogy valahogy valamilyen úton-módon fogok találkozni azzal aki a feleségem lesz.



2018. júl. 5. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hullámzó
2018. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek benne, hogy a "nagy ő"-vel csak úgy összefutnék. Hiszek abban, hogy van "igazi", de úgy, hogy hosszútávú kapcsolatban két ember igazivá válhat egymás számára, de dolgozni kell érte.
2018. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hat... Pasi rengeteg van. Minden napra jutna 10, de nem megfeleloek. Butak, egyszeruek, ertelem nincs bennuk.
2018. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-mas. - Sajnos én is így vagyok ezzel,hiába próbálok nem ítélni elsőre meg adni esélyt de szerintem mindenki megfogja találni a maga párját egyszer még ha nehéz,kilátástalan az út.
2018. júl. 5. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hova a búsfäszba ijedezel. 17 évesen volt utoljára kapcsolatom, az elég szarul végződött, onnantól fogva csak abba fektetek energiát, ami biztosan megtérül: tanulás, sport, régi barátok, stb.


22 évesen (most) lett újra kapcsolatom a derült égből. Akarta a fene, csak megismerkedtünk, dumálgattunk egyre többet, rájöttünk, hogy tökre egy csónakban evezünk, hasonlóan gondolkodunk az alapvető dolgokról, hasonlóak a terveink, hasonló ütemben képzeljük el a megvalósításukat, közben meg jól is érezzük magunkat egymással, nincs dráma meg hiszti meg játszma, így aztán egyre inkább komolyodott és mélyült a kapcsolatunk. Talán egy hónapja, hogy kimondtuk, hogy mi akkor végülis együtt vagyunk és többet érzünk egymás iránt, mint barátság. Ha ilyenek maradunk egymással, akkor a kapcsolat is marad. Kaptunk már épp elég nyomorékot a nyakunkba, hogy tudjuk, mi is csak addig foglalkozunk egymással, amíg össze tudjuk egyeztetni a céljainkat és amíg nem fáj a másik mellett lenni, hanem mindent összevetve könnyebb és jobb. Ő a barátom, a társam. És ezt nem lehet úgy erőltetni, hogy én most akkor elmegyek ismerkedni és hagyom, hogy valaki felcsípjen. Mert abból két dolog lesz max, egy kiadós dugás, vagy egy qrvarossz kapcsolat.

2018. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akármennyire reménytelen helyzetbe van valaki párkapcsolat szempontból, írtó gáznak tartom, ha nem a saját életére koncentrál és önsajnáltatással, depizéssel tölti az idejét. Nekem sem voltam mindig jó kilátásaim kapcsolatokban, de mégsem süllyedtem ettõl magam alá, elvoltam, éltem az életem, idõvel beköszöntött a szerelem és kapcsolat is:)


Elég bután fogalmaztad meg magad. Úgy hangzik, mintha a saját életem, céljaim és az ismerkedés valami összeférhetetlen dolog volna. Élhetem az életem, közben reménykedhetek, meg ismerkedhetek, mindenre van idõ. Unalmas lenne az életem ismerkedés nèlkül, még akkoris, ha nem találom meg rögtön a nagy õt. Nem várom el, hogy elsõre a “nagy õ-vel” ismerkedjek, minden ismerettség érdekes lehet, nem szívesen élném az életem úgy, hogy magamba zárkózzak, aztán egy évtízedig várjam az igazit, annak mi értelme lenne? Jó dolog úgy ismerkedni, hogy közben nem várod el a másik embertõl, hogy õ legyen a sorstársad, mert ha nem, akkor ajjaj szóba se akarsz állni vele.

2018. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :) Nem állok hozzá pozitívan,sőt negatívan fogom fel a dolgokat és nem is vagyok depis, se lelombozódva de ilyen válaszokat vártam mint az utolsó 2 írt azaz ilyen "pozitív" válaszokat. Lehet rosszul fogalmaztam és félreérthető az egész.
2018. júl. 5. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Kamu.. Es fiu vagy.
2018. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze.


Sokan mondják, hogy a nőknek könnyű találnak pasit, de nem mindegy, hogy milyet.

Jelentkező lenne egy pár éjszakára ezernyi, de ha nem erre vágysz nagyon unalmas szűrni, hogy kivel érdemes kezdeni.

2018. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!