Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban léteznek incelek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban léteznek incelek és ha igen miért nem jutnak szexhez?

Figyelt kérdés

[link]


Elolvastam ezt a cikket és teljesen érthetetlen számomra hogy vannak olyan fiuk akiknél már olyannyira fajul az hogy nem jutnak szexhez hogy már gyilkolnak is. Én ezt nem értem hogy lehet ilyen....ugyanis annyi kedves fiatal csinos lány van akik egyedülállóak nem igaz hogy nem lehet összeszedni egy barátnőt. Én se vagyok valami szépség mégis mindig volt barátnőm és még gazdag sem vagyok. Mi az oka ami miatt egyszerűen nem tudnak barátnőt találni ezek a fiúk....


2018. júl. 7. 09:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
57%
Úgy lehetnek magányos fiúk, férfiak, hogy a kedves, fiatal, csinos lányok úgy lepattntják őket, mint a pinty. De még a nem olyan kedves, nem olyan fiatal, nem olyan csinos nők is. Ez a szar helyzet önmagában viszont nyilván nem tesz gyilkossá senkit.
2018. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
1. Jaj Istenem hát mindenkit pattintanak a nőket is és a fiúkat is tovább kell keresni Amíg meg nem jön az igazi nem kell hisztizni
2018. júl. 7. 09:29
 3/49 anonim ***** válasza:
76%

Most gondolj bele, hogy ha nő lennél, akkor te beleugranàl mindenki faxába, aki leszólít az utcán, hogy szasz cica van gazdád? Hát nem.

A cikkben leírják, hogy szexuális közeledés van, de ez hol jelenti azt, hogy romantikus udvarlás? Sehol. Sok srácnál ez annyi, hogy alpári stílusban közli, hogy bachatnékja van, és annyira kanos, hogy már te is jó lennél. Köszi.

Aztán meg habzó szájjal bizonygatják, hogy minden nő egy ordas qurva, csak vele nem kefél.

És annyira kedves, rendes, empatikus fiú, hogy utána elmegy tömeggyilkolni.

Tényleg, miért nem volt még barátnője? Érthetetlen.

2018. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
74%

Én ilyen szélsőséges esetekre olyan kultúrákban találtam példákat ahol a születendő gyermekeket nem szerint ítélik meg mennyire kedvező vagy sem a családba érkezéskor, a nőket tehernek tekintik. Ezért szabályoznak. Így viszont oly szélsőségesen felborult a nemi eloszlás aránya, hogy a kis létszámú zártabb falvakban akad egy két lány, fiúkból pedig 50-60 is.

Így a korán gyerekkorban megházasított lányt nem csak a férj hanem annak összes testvére, szélsőséges esetben rokona is hitvesi kötelességekre bírhat erőszak útján is.

2018. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen nem így van. Egy nő akkor jut szexhez, amikor csak akar. Jellemzően 24 órán belül, de legkésőbb néhány napon belül. Egy férfi "szerencsés" esetben soha. Sok-sok lepattintás, és néhány év után könnyű eljutni abba a helyzetbe, amikor azt mondja az adott férfi, hogy elég volt. Valószínűleg nem lesz gyilkos, még öngyilkos sem, csak egy megkeseredett ember.
2018. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
5. Nem értem miért nem jutna szexhez rengeteg olyan buli p***a van akit simán 5 perc alatt még ilyen Molnár Krisztián félék is le tudják akasztani egy éjszakára csak ki kéne menni a világba és nem internet előtt Tinderen húzogatni
2018. júl. 7. 09:38
 7/49 anonim ***** válasza:
26%

Az első jól írja.

Már egy éve nem volt részem szexben. És elfantáziálgattam erről-arról.

Odáig fajult, hogy maradt fantázia. Sokat ismerkedtem facen, itt, meg sok mas helyen is. De sajnos még választ sem kaptam kb.

És elkezdtem befelé fordulni, másnak kijár, nekem meg nem. Pedig nornális vagyok, rendes, kedved, hűséges....nem kellett sok, hogy rájöjjek, hogy ezekkel a tulajdonságokkal nem nagyon találok lányt, ugyanis ezek negatív tulajdonságok egy fiúnál.

Kell a bunkózás meg az ilyenek a nőknek.

Próbáltam kedves lenni, de nem sok értelme volt, kb disznók elé gyöngyöt. Bunkó paraszt, elnyomó nem leszek. Élni sincs kedvem. Pedig minden bizonnyal én is értékes ember vagyok, tele kihasználatlan lehetőségekkel, érzelmekkel, amiket átadhatnék másnak....de az élet, nem habostorta.

Valakinek ezt is vállalnia kell, de néha....jobb lenne halni...mint élni. 1-2 dolog tart már csak itt, kb 4-6 év múlva már ezek sem lesznek.

És akkor beköszön a teljes megsemmisülés.....

Sikerült elhesegetnem ezeket a rossz gondolatokat. (Hogy árrsak másnak) És inkább magamba töröm....sok jó nem lesz ebből....de megszoktam....hallgatok, aztán majd egyszer “game over”.

2018. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
38%
#6 Egyrészt valószínűleg a bulis nők sem mennek el akárkivel. Másrészt nem minden férfit vonz a lehetőség, hogy egy ismeretlen, többé-kevésbé részeg nőt dugjon.
2018. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
63%
#6 ezt hol olvastad? A bulip1c5sáknak is menő ruhákat, drága kocsit kell villantani.
2018. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
53%

Ertelmes ferfi elobb-utobb ossze tud szedni egy baratnot.

Az incelek meg hisztis rinyagepek. Jutna nekik is szex, csak nem jok az altlagos csaj, playboy nyuszi kell a ket szep szemeert cserebe.

Elliot-nal csunyabb es foleg csorobb pasikat is ismerek szemelyesen akik be tudtak csajozni, paran koszonik szepen, ma mar boldog csaladban elnek.


Mi az oka ami miatt egyszerűen nem tudnak barátnőt találni ezek a fiúk....

Az hogy konnyebb a nok szemeben a szalkat piszkalni mint a sajatjukban a gerendat, nemelyiknel meg teljes erdo van.

2018. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!