Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan lányok a világon akiknek fontos a hagyomány, tudnak nőként viselkedni, az állandó ivászat és bulik helyett inkább a tartalmas programokat kedveli, megtudja a párját becsülni és nem mások fele is kacsingat, van jövőképe?

Figyelt kérdés
Röviden írtam ennél persze sokkal hosszabb a lista de sajnos nem találok ilyen lányokat már, régen mindig minden jobb volt!

2018. jún. 23. 23:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Hagyomány? Milyen hagyományra gondolsz?
2018. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hagyomány alatt azt értem,ahogy hosszú időkön keresztül ment a történelem során,a nő otthon dolgozott,gyereket nevelt, és szerető feleség volt, nem úgy mint manapság, hogy karierrista a pénz az isten, és átveszik lassan a férfiak szerepét!
2018. jún. 23. 23:38
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni, de azt gondolom létezik, igen.

Nem minden nő egy kaptafa...

2018. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
A második hozzászólásod alapján megjegyezném, hogy a nők általában nem azért dolgoznak ugyanannyit, mint a férfiak, mert nincs jobb dolguk. Általában rákényszerül, ha fenn akar maradni a család.
2018. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon ritka, de biztosan van. A lányok agya is már ki van mosva az ultraliberális feminista f*ssal, bulik, szabadosság, szabadság, karrierizmus. Ráadásul szinte akármilyen nő 10 férfit kap minden újjára, addig a férfiaknál csak a modell külsejű, sportos, magas fiúk... hála a médiának. Egy egyszerű, normális "hagyománykövető" férfi a kipusztulásra van ítélve, a kutyának sem kell. Hát ez van.
2018. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok és nem is erre céloztam igazából, vannak olyan családok ahol viszont nem lenne erre szükség csak ahogy írta valaki most, a média és a világ ezt neveli mindenkibe, és ez nem hat jól a család fogalmára mivel a gyerek egyedül nől fel nincs vele senki leginkább az anyja,a munkahelyi és az otthoni munka esetlegesen a gyereknevelés egy idő után annyira megterhelő,hogy sokan ezekmiatt vállnak rövid időnbelül!
2018. jún. 23. 23:49
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
A családok többsége viszont nem áll olyan jól anyagilag hogy a nő otthon tudjon maradni cselédnek vagy na mi is a neve, háziasszonynak. Még a kérdéssel kapcsolatban egyet is értettem volna, hogy mennyivel jobb ha egy nő a folyamatos bulizás helyett inkább más programokat szeret és hűséges (amivel mondjuk a pasiknak is akadnak gondjaik manapság). Viszont hacsak nem vagy közel 50 éves költői túlzás hogy régen minden jobb volt. Éltél akkor vagy egyáltalán tudod mi volt akkor? Csak azért mert nem volt divat a válás ugyanúgy félreléptek. Akkor se voltak szentek az emberek, csak az idő sok mindent megszépít. De a nő maradjon otthon gyereket nevelni meg bejárónőnek résszel sajnos nem tudok egyetérteni, plusz felmerül hogy akkor mégis milyen jövőképe legyen? Szeressen szülni még 2-3 kölyköt meg még jobban megtanulni főzni a férjének vagy mi?
2018. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Az senkit sem zavar, hogy jócskán vannak olyan nők, akik nem erre a hagyományos életmódra várnak?

Nem iszom, nem vagyok karrierista, sem pénzhajhász, van párom, akihez hűséges vagyok és megbecsülöm, de soha az életben nem maradnék otthon, és abban sem vagyok biztos, hogy szeretnék gyereket. Nem vagyok törtető, de nekem ahhoz, hogy boldog legyek, sikereket kell elérnem abban, ami szívből érdekel. Elég unalmas, hogy még mindig egyesek ezt szeretnék elvenni a nőktől.

2018. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Hogyné léteznének; itt vannak a finom angol kisasszonyok például:

[link]

2018. jún. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem,rosszul fogod fel a kérdést! Régen egy nőnek a háztartás, gyereknevelés,főzés, udvar, állatok rendbentartása stb ilyesmi dolgai voltak míg a férfi elment otthonról és ő volt a kenyérkereső! Szó sincs itt cselédről meg ilyesmiről! Csak ezek önmagukban is fárasztó és sok munka, de ez mellett sokan még lenyomnak 8-10 órát és sok esetben nem jut elég figyelem a gyerekre ha úgynézzük egyedül nől fel, a férfi és nő közt sem fog hosszútávon működni mert állandó veszekedés lesz a fáradtság miatt egyszóval egy idő után sok ember beleőrül ebbe így a gyerekből meg így milyen felnőtt lesz arról ne is beszéljünk! A kérdésem meg arra fele irányul, hogy legyen házias törekedjen minél inkább erre amit leírtam és ne ezek kárára akarjon karriert építeni mert épp jelenleg ez a hülye fogyasztói társadalom épp ezt neveli az emberekbe! Az anyagiak meg kinek mire van igénye, ha valakinek nem jó suzuki neki bmw kell ami igazából nem sokkal jobb a közlekedésre de 50x többe kerül fenttartani, meg a stb értelmetlen luxus cikkek miatt dolgoznak sokan aminek elhagyásával sokkal egyszerűbb és boldogabb életet lehetne teremteni szerintem!
2018. jún. 24. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!