Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jól tettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem hogy hagytam a csajt? Nem értettem a helyzetet.

Figyelt kérdés

múlt héten voltam egy buliban, nagyon megtetszett egy lány. Beszélgettünk, kedves volt, értelmes.

Csak annyi zavart be hogy 2 sráccal volt ott a buliban.

Egyikőjükre rákérdeztem, hogy a párja-e, azt mondta nem.

De a 2 srác kb ugrált körülötte, hoztak neki piát, nagyjából azt csinálták amit mondott a csaj. Ez nekem nagyon furcsa volt, nem tudom hova tenni azóta se.. végül leléptem, de azóta ezen agyalok mert hát eléggé az esetem volt a csaj.


2018. júl. 7. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
A 2 srácnak is az esete volt, ezért ugráltak körülötte, mint a majmok.
2018. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A csaj meg kihasznalta a helyzetet es a 2 majmkt ugraltatta.


Az ilyen noket, lanyokat 500 km-es korzetben elkell kerulni!!!

2018. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
pont ez volt a bajom, hogy velük nem úgy viselkedett mint velem.. velem sokkal kedvesebb/aranyosabb volt
2018. júl. 7. 10:51
 4/13 A kérdező kommentje:
És értitek ebből azt a következtetést vontam le, hogy van esélyem
2018. júl. 7. 10:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert akart csinalni maganak egy 3. majmot.
2018. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de akkor az ilyen nőket mégis hogy lehet felszedni?
2018. júl. 7. 10:53
 7/13 peca1000 ***** válasza:
55%

Veszel egy BMW-s kulcstartót, megrázod előtte, ès már mehettek is a WC-re szexelni.


Vagy veszel egy 20 éves benzines ( dízelre a gatyád rámegy) BMW-t, és az ülésen meghúzod.


Többet nem ér az ilyen csaj.

2018. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

sose mennék oda olyan csajhoz aki külsőre az általad leírtakra hajt, ha meg belsőre olyan az kiderül a beszélgetésből...

De ő teljesen visszafogott volt, nagyon aranyos arccal, amennyit beszéltünk abból meg az derült ki, hogy egyetemista és még önkéntes munkákat is vállal. Így néztem csak, hogy megtaláltam álmaim nőjét.. de azért valami furcsa érzésem mégis volt

2018. júl. 7. 11:13
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Akkor miert nem kerdezted meg, hogy ki az a ket majom. Minek hallgattal? Telefonszam, vagy facebook, egyiket sem kertel?

Ez van. Majd lesz masik. Ne aggodj.

2018. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Szinte ugyan ebben a helyzetben voltam nem olyan régen. Aztán a lány kikotyogott olyan dolgokat hogy ő azért nem rest bevetni a szépségét és kedvességét a férfiaknál, hogy elérjen dolgokat. Ezek után hagytam is.... Csak azt bánom hogy volt mikor én is ugráltam mint egy majom. De tanultam belőle, ha egyoldalú ez a dolog akkor az a rossz irány.
2018. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!