Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem írnak vissza nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza nekem a lányok?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányok véleménye érdekelne, de ha normális tanácsot adó férfi ír, azt is meghallgatom aki nem azt mondja, hogy lúzer/ bal**** vagyok.

Elküldeném üzenetben az adatlapomat.


Nem tudom, hogy min kéne változtatni. Állítólag nagyon sokan ismerkednek facebookon, badoon, vagy tinderen.

Engem már úgy alapból 50% vissza sem igazol, de ha igen azoknak is a nagy része nem ír vissza már, ha ráköszönök és alig írnak mosolygós fejet.

Egy átlag normális nővel sem lehet ismerkedni, nincsenek nagy igényeim. Csak ne legyen 100 kiló, meg legyen értelmes valamennyire. De évek óta egyszerűen semmi...


Van normális munkám, rendes életet élek, 26 F



2018. júl. 7. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan sz..r fotókat töltöttél fel magadról, hogy inkább menekülnek előled a nők.


Mosolyogsz a képeken? Süt rólad az életvidámság? Igényesen vagy felöltözve?

Adatlapodra írtál valami érdekeset magadról?


Egyébként nem kötelező visszaírni. Én se írtam vissza olyannak, aki nem jött be külsőre.

Én egy közösségi oldalon (donna.hu) ismertem meg páromat, 5 éve együtt vagyunk.

2018. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki jól, ennyi a titok. Társkeresőkön ez alapján megy a szelektálás. Ha van 10 nálad jobban kinéző srác, akkor velük beszélget és nem veled.
2018. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is írtam már rá csajokra facebookon, engem se méltattak válaszra se. Bezzeg ha az a kis hr-es pitsa, akire tavaly írtam, és le sem szart, látná, hogy mi vesz körül, már egyből a farkamat szopná
2018. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek a nők. Ne várj tőlük mást. Én is ugyanezt tapasztaltam. Nem vagyunk elég gazdagok. :(
2018. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Már nem azért de én pl nem szívesen írok vissza olyan férfinak akit nem ismerek... Vannak ilyen nők is.. Én pl inkább személyesen szeretek ismerkedni az. Így lett az általános iskolai osztálytársam a férjem :). Én a helyedbe megpróbálnék személyesen ismerkedni.

25N

2018. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, itt a neten is minden nő ezt mondja, hogy élőben élőben, de én élőben még annyi nővel sem tudtam egyáltalán egy mondatot is váltani mint Facebookon. Ott sem más az attitűd.
2018. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!