Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt mostanában pár egyéjszaká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mostanában pár egyéjszakás kalandom, de a lányok miért nem hívnak sosem vissza?

Figyelt kérdés
Talán velem lehet valami baj?

2018. jún. 2. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szexuális teljesítményed elégtelen.
2018. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nézd a jó oldalát: kicsi, de vékony, mi? 😀
2018. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
30%

3 magyarázat lehet.


Nem voltál jó az ágyban, ezért nem akarnak ismételni.


Megbánták az egy-éjszakás dolgot és nem akarnak jó-pofizni utána.


Csak egy éjszakát akartak és nem akarnak jó-pofizni utána.

2018. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, lehetséges, hogy nem vagyok túl jó odalent. Amúgy én szerettem volna, ha lett volna folytatása a dolognak pl. elmenni moziba vagy kajálni együtt stb..
2018. jún. 2. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha folytatást szeretnél, nem így kell kezdeni. Szerintem csak egyéjszakást akartak, ezért nem hívnak. És igen, ahogy előttem is írták, simán lehet, hogy megbánták - nem mindegy, hogy hol szedted őket össze. Ha buliban, ittasan, akkor valószínű.
2018. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán megadtad nekik a számod?
2018. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
De mucika, te vagy a pasi! A nők hívjanak téged?
2018. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem sem szoktak a srácok. Azért, mert ez ennyi.


Ha azt akarod, hogy keressenek, ne csak megkuffantani akard őket. Akinek egyéjszakás kell, az pont örül, ha a másikat lerázhatja a szex után és nem kell törődnie a kis lelkével.

2018. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ennyire az elején még neked kell lépned.

annyi az egész,hogy írsz egy sms-t neki-ismétlés este?:)

vagy-visszavágó este?és mellé valami személyes.

pl megdugtam egy nőt aki dugás után elmesélte,hogy alsó tagozatos matektanár.

és akkor azt írtam neki pár nappal később,hogy-csók tanárnéni!nem igazán értem a törteket,este átmehetnék korrepetálásra?:)

ennyi és már írják is,hogy-hát..lehet róla szó.:)- meg a többit.

ne legyél már lusta fa-sz.

meg eleve sokuk fejében ostoba és álszent módon az van,hogy a szemedben ő most egy értéktelen ku-rva,akit felcsíptél és megkúrtál elsőre,mintha ő nem is akarta volna ugyanezt.

nem fogja azzal tetézni hogy a nézete szerint tovább alázza magát azzal hogy repetáért kuncsorog.

kevés tekint erre úgy,hogy jó volt klassz volt miért ne lehetne megismételni és felhívom?

2018. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

"De mucika, te vagy a pasi! A nők hívjanak téged?"

Te meg szexista? :)

2018. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!