Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az első randin nem hív meg semmire az kuka?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 12:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Kuka
2018. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem, en pl csak felesbe fizetek eleg sokaig. Nem szeretem, ha fizetnek helyeztem :)
2018. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Olyankor te vagy kukázva. :)
2018. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Kinek mi. Én alapból nem hagyom senkinek, hogy bármire is meghívjon amíg nem vagyunk már közelebbi viszonyban, így egyáltalán nem szempont.
2018. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem kuka. Bár engem eddig mindig meghívtak, annak ellenére, hogy kértem hadd fizessem a részem. Ha elsőre nem engedték, akkor legközelebb én hívtam meg, kölcsönös dolog ez.
2018. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
De már megint egy ilyen kérdés... Itt mindenki felesbe fizet. Nehogy már piculàzzak pl 2dl őszi àràt... Milyen férfi aki ennyit nem engedhet meg magànak?És jöhettek azzal, hogy aranyàsó vagyok gáz hogy itt tart a világ pár 100fton.. Vicc
2018. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg vicces, hogy valaki nem képes valakit meghívni egy 300 forintos kávéra, vagy egy 1000 forintos ebédre. Hihetetlen. Én ilyennel nem is kezdenék, aki ennyire sóher. Vőlegényem már akkor költött rám, mikor csak munkatársak voltunk, mert panaszkodtam, hogy fáj a hátam és vett nekem krémet, meg fürdősót, mégsem vágyik "aranyásó". Meg én is hoztam neki hűtő mágnest Velencéből 2 Euróért... Olyan kicsinyesek az emberek... :(
2018. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Micsoda proletár dolog emberekről úgy beszélni, hogy kuka? Nem szégyelled magad?

Én nem várom el, hogy meghívjanak. De ha meghív akkor sem lesz a szememben "kuka", csak elkönyvelem, hogy máshogy állunk a kérdéshez.

2018. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%
Arra gondolnék hogy nem akar tőlem semmit. Bár ilyen még nem volt, de ha azzal mentegetőzik hogy mindenkinek fizet mindent és gatyája rámegy, hát istenem. Tehetek én róla hogy nem látja át kivel kell randizni?
2018. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Na, látom megvan a mai napra a 0%-om a hagyományhű nőktől. Megtennétek, hogy elmagyarázzátok nekem, hogy ez miért jár nektek és miért lesz egy férfi "kuka", ha nem a múlt századi elvárások szerint viselkedik?
2018. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!